• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
omega černá barva a dveře zadní combi-z 2002 do 1995
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
autojacek
Sunday 24 October 2010 - 19:38:41 Citovat
Host
Ahoj...mám prosbu na odborníky na tomto fóru.Na mou černou omegu b combi 1995 sháním zadní dveře.V Plzni mi je jeden borec nabízí taky v černé,ale z faceliftované omegy z roku 2002.Jelikož jsem z Ostravy a nemám šanci si to osobně prohlídnout,tak nevím....a ptám se.....já mám čenou metalízu antracit v TP....dělá se na omegu více druhů černého laku,nebo černá bude pasovat...?....dále budou pasovat na kombíka 1995 zadní dveře z kombíka 2002...?...pokud se mi podaří tady vložit ty fotky,pak zde dám fotky těch dveří z omegy 2002(má to novější tapecírunk)
JOB
Sunday 24 October 2010 - 19:59:56 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Dveře by měli pasovat, akorát tam budou lišty v barvě vozu a né černá + chrom jako na tvé. Co se týče barvy tak pochybuju že bude stejná barva na vozech které mají od sebe min. 7 let. Číslo barvy je na štítku u motoru nebo u spolujezdce , je to trojmístné číslo.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Host
Sunday 24 October 2010 - 20:31:33 Citovat
Host
díky za tuto odpově'd.....to,že jsou jiné lišty to vím a ty se prý dají sundat a dal bych tam ty lišty s chromem z mého auta......s barvou a zjištěním to bude problém,protože ten chlápek už má jen ty dvoje dveře a kód barvy z nich nezjistím.....snad jen nějaké info z těch skel(rok výroby).....není tu nějaký borec,který tu zodpovědně napíše,že omega dělala jen jeden druh černého laku a to antracitovou metalízu a potěší mě.....nebo taky že černá barva u omegy je ve více provedeních a to metalíza a klasická černá.......nebo tu dá tabulku se všemi kody barev omegy od roku 1994-2003
Martas
Sunday 24 October 2010 - 20:44:02 Citovat
Host
Host napsal ...

.....není tu nějaký borec,který tu zodpovědně napíše,že omega dělala jen jeden druh černého laku a to antracitovou metalízu a potěší mě.....nebo taky že černá barva u omegy je ve více provedeních a to metalíza a klasická černá.......nebo tu dá tabulku se všemi kody barev omegy od roku 1994-2003


Urcite neni, zhruba co 2 roky se jednotlive odstiny meni (treba ted se u novych aut zmenila Black Sapphire na Carbon Flash) .... Ta tabulka neni o Omeze ale ocele modelove rade a vubec se neni ceho chytit, kdyz pominu tech 7 let tak i staci pro ktery region (vychodni/zapadni Evropa) se to auto jako novy vyrobilo.

Smir se s tim, ze pokud neznas oznaceni barvy u obou aut tak nezjistis jestli je to stejna barva a jeste je potreba vzit v uvahu ze kterekoliv z nich mohlo byt v minulosti prestrikano.
JOB
Sunday 24 October 2010 - 20:45:28 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Tohle jsou kódy barev Opel ale bohužel pro všechny vozy Odkaz

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

autojacek
Monday 25 October 2010 - 12:52:00 Citovat
Host
Díky za odpovědi a tabulku s barvama Oplů....mám kód Z266....tedy černá nová....
Brenky
Monday 25 October 2010 - 18:28:53 Citovat
Host
bohužel Tě zklamu....černá se zdá že je jen jedna, ale odstínů je asi 6 _;
Kámoš lakoval omegu, vzal si sebou číslo barvy, víčko nádrže a stejně to netrefil ten odstín.
A v okolí Ostravy nic není? To se mi nezdá...vždyť je tady spousta vrakovišť.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1803 sec,0.1433 z toho dotazů.