• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
teče F16,vymena-prestesneni???
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
iQuee
Monday 19 July 2010 - 21:49:17 Citovat
Host
Ahoj,teče mi prevodovka F16 v miste kde je poloosa.Teče to nekde kolem ni.Spodnim tesnenim to nejde.Da se tam nejak vymenit tesneni,nebo mam radsi koupit jinou prevodovku?Dost me to stve,ikdyz ma hodne najeto tak jde s ni radit pekne,kraval to nedela,ale to asi jen proto ze tam kazdy tyden dolevam pul litru oleje-coz je dost neekonomicke....A taky me dost rozciluje ta olejova skvrna pod autem!
Jinak Astra F 95,motor z Astry G 99 najeto 130tis. , prevodovka Astra F najeto 300tis+co pretocil predchozi majitel na tacháči....
______________________________
Dále jsem se chtel zeptat,jestli nekdo v okoli Prahy nema na vyzkouseni čidlo vačky.Mam motor v nouzaku a na benzin mi spadnul omezovač na 4tis. otacek,na nasavany plyn jde az za 7 tis/ot ...

Dekuji vsem za reakce...
Jiřik
Sunday 25 July 2010 - 21:22:17 Citovat
Host
Ahoj, motor točí 7isíc? to je docela paráda, ne? Ne, vážně: gufero poloosy koupíš v autodílech za stovku, musí se ale poloosa vyndat a gufero spojené s takovou hliníkovou miskou a ložiskem diferáku je lepší vyšroubovat ( podle toho která je to strana) pro mechanika práce na hodinu. Nicméně až takové spotřebě se mi nechce věřit! Není někde prasklá? Mrkni se pořádně, otří to hadrem a prozkoumej baterkou.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1738 sec,0.1513 z toho dotazů.