• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
hučení zadní nápravy
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
bobi
Friday 28 May 2010 - 17:29:15 Citovat
Host
Zdravím,mám problém s hučením zadní nápravy a jelikož se to ozývá pouze když odstavím plyn,radši si nechám poradit než rozebrat půl auta,jedná se o OA 2.6i
Předem děkuji
Robas
Friday 28 May 2010 - 22:29:35 Citovat
Robas
Uživatel #1077
Registrován: Wednesday 11 April 2007 - 03:02:26
Příspěvků: 363
Diferenciál, kdysi jsem ho na mé první Áčkové taky měnil. Stejné příznaky

OB 2.0i CD X20SE kombi automat r. 12/96-momentálně jiný provozovatel
OA 2.0i C20NE+LPG kombi automat (za 10 let již třetí)-momentálně depozit
Citroen Xantia 2.1 TD r.1998 - pracovní auto
VW Transporter 2.4D Bus r.12/97
Suza VZ 800 Marauder r. 2000 na léto pro volnost pohybu.
vrgadaa
Monday 31 May 2010 - 12:46:46 Citovat
Host
me to ted dela OA2,0, uz s tim hukotem jezdim pul roku, ve sklepe ceka diferak z vraku na vymenu vcetne novych tesneni. Spis by mne zajimalo, jak dlouho to vydrzi, nez se to totalne kousne, pac memu mechanikovi se do toho vubec nechce
bobi
Monday 31 May 2010 - 14:15:44 Citovat
Host
mě to dělá krátce ale borec mi tvrdil,že je to převodovka,hučí to ale zezadu a v diferáku olej mám,jsem s toho mišuge,nevím co kuchat ať nedělám zbytečnou práci,napadlo mě i čerpadlo,jako by při odstavení jelo furt naplno,nevím,poradí někdo?
vrgadaa
Monday 31 May 2010 - 17:56:51 Citovat
Host
no snad rozlisit huceni vpredu-prevodovka a huceni vzadu-diferencial by snad jit melo. Co vim, tak jeste byva vyviklany lozisko kardanu uprostred auta, ale to uz vymenene mam. Ja ale dlouho hadal, zda huci nejaky lozisko zadniho kola, nebo diferak. A mechos tvrdi, ze difreak, jinak v nem mam taky normalne olej a barva je OK. Jinak to lokalizoval zvedanim auta a tocenim kolama, zadnou radost z toho nemam, protoze diferak bez zaruky z vraku litr a dve tesneni poloos taky litr, k tomu urcit nejaka manzeta a prace, pri te prilezitosti ho chci dokopat i k vymene brzdovych trubicek-mozna se to auto driv rozpadne:-(
bobi
Monday 31 May 2010 - 19:18:51 Citovat
Host
hučí to zezadu a jen když odstavím,pod plynem je to v klidu,stejně tak když vyřadím,je to divný
wisastar
Monday 31 May 2010 - 20:19:47 Citovat
Host
bobi napsal ...

hučí to zezadu a jen když odstavím,pod plynem je to v klidu,stejně tak když vyřadím,je to divný


diferak, nic jinyho neresit
bobi
Monday 31 May 2010 - 21:30:34 Citovat
Host
dík,a nevíš jestli pasuje do mé 2.6 dif s 2.0?
vrgadaa
Tuesday 01 June 2010 - 05:32:55 Citovat
Host
pravdepodobne ne, kdyz jsem vybiral diferak na vrakovisti pro 2,0 tak mi prinesli na vyber asi 6 kousku a lisi se to sedan/kombi a i pro motorizaci
bobi
Thursday 03 June 2010 - 14:17:57 Citovat
Host
ještě se chci zeptat,když vezmu dif z 2.0 i s poloosama,musím měnit i těhlice nebo ty poloosy do nich nacpu?
Díky

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1255 sec,0.0946 z toho dotazů.