• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Podivná kontrolka !!!! U corsy 1.6 16v GSi
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
mongoose1
Monday 28 March 2005 - 21:43:14
Host
Mám Corsu 1.6 16v GSi. Vedle kontrolky oleje je kontrolka, která je pro mě takovým tajemstvím. Je červená a občas mi při jízdě blikne nebo chvilku svítí a pak zase zhasne. Někdy jezdím třeba týden a nic a někdy svítí i pět minut vkuse a pak přestane. Auto se chová normálně, má dobrý tah a spotěba je na normálu. Ta kontrolka vypadá jako výfuk a nad ním jsou tři vertikální vlnky. Myslím ľe je to něco s katem nebo lambda sondou.
Prosím vás. jestli s tím máte někdo skuąenost, napiąte mi o co jde. Mooooooc děkuji
K_P
Monday 28 March 2005 - 21:47:04
Host
Vedle kontrolky oleje je kontrolka ukazatele směru přívěsu. V ľivotě jsem nic takového neviděl, ale je to tak v manuálu na B. Vypadá jako výfuk ale zobrazuje taľné zřízení.
Multec
Monday 28 March 2005 - 21:53:59
Host
Ahoj myslím ľe je to kontrolka teploty katalyzátoru!
Anonymní
Monday 28 March 2005 - 21:57:40
Host
Hmmm, Tak tohle to nebude. Nemám taľné a my si asi nerozumíme. Ono na té kontrolce není zobrazen zadek auta s výfukem ale spíą jako taková trubra uprostřed roząířená a nad ní ty tři vlnky ve vertikální poloze!!!
Anonymní
Monday 28 March 2005 - 21:58:48
Host
Multec, a myslíą ľe je to problém kdyľ to svítí nebo bliká?
K_P
Monday 28 March 2005 - 22:03:03
Host
Koukám právě do manuálu.Je to na pravé straně?
Anonymní
Monday 28 March 2005 - 22:11:10
Host
Jo na pravé !!!
K_P
Monday 28 March 2005 - 22:18:37
Host
Mám manuál minimálně platný pro vozy od 97, podle mě to ale platí i pro corzy od 93, vąechno je to na jedno brdo.To bys musel mít jedině C16XE ta se dělala do 94, ale fakt pochybuju ľe by měla nějaké jiné kontrolky. V manuálu jsou zobrazeny vąechny kontrolky pro palubku s jedním i se dvěma budíky. Na tý kontrolce není zadek auta. Je to dvojkontrolka nad teploměrem vedle rycloměru.
Anonymní
Monday 28 March 2005 - 22:25:00
Host
MOje auto je r.v. 96. A je to nad teploměrem vedle rychloměru. A jak vypadá ta kontrolka co tam máą nakreslenou? A je to taky na Gsi? Moľná bude taky problém, ľe ji mám dovezenou z japonska..
Dallas
Monday 28 March 2005 - 22:35:01
Host
Je to kontrolka teploty katalyzatoru.
Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1303 sec,0.1008 z toho dotazů.