• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pružiny VEBE
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Skaja
Tuesday 28 September 2010 - 20:26:04 Citovat
Host
Zdarvím vás OPELáci. Každej chce snižovat podvozek, ale mě by zajímal opak. Bydlím na Vysočině a zvýšení by mi bodlo, hlavně v zimě. Tak o 30-40 mm. Stačilo by dát jen nějaké podložky, nebo silnější pružiny?(jaké?) a co tlumiče? můžou zůstat stejné, nebo musí být delší? Díky zanázory a rady.
qpc
Wednesday 29 September 2010 - 07:49:14 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
někde jsem asi před pul rokem narazil na nějaké adaptery,co přesně tohle nabízely,ale asi bych se s tim bál rozjet,přece jen tomusí znatelně ovlivnit stabilitu auta.A ty tlumiče by v té vytažené poloze asi taky nepracovaly optimalně..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Michaelsson
Monday 08 April 2013 - 23:26:08 Citovat
Host
Zdravím,
vím že tohle vlákno tady už visí nějaký ten pátek, ale jak tady popisoval Darry že potřebuje svou VeBe dostat dolů, tak já mám problém přesně opačný, potřeboval bych zadní pružiny nejlépe přesně takové jako měl Darry, mám VeBe 2.0i X20XEV, r.v.96, hatchback, z důvodů častého celkem dost naloženého kufru, šel zadek během roku a půl dost k zemi, protože jsem měl v předu prasklou pružinu, tak jsem koupit od Kayaby předek i zadek ale po výměně zůstal zadek celkem nepochopitelně ve stejné poloze, nešlo to nahoru snad ani o centimetr, i zadní kola zůstaly docela zešikma, jezdím na chatu po tankodromu a chytám spodkem, už nevím co s tím, budu vděčný za každou radu, nebo pokud by měl někdo na prodej i celé jednotky, nebo by chtěl auto k zemi vyměním za své, tlumiče po testu cca 60% a originál GM...děkuji pěkně.
Colommbo
Tuesday 09 April 2013 - 08:43:16 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Probíralo se to tady u Omegy - distanční kroužky... Odkaz

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Michaelsson
Tuesday 09 April 2013 - 09:47:28 Citovat
Host
Zkoušel jsem, pomohlo to akorát tomu, že nejde na dorazy, výšce vůbec...
auto
Tuesday 09 April 2013 - 13:00:06 Citovat
Host
zadní prožiny z kombajna 2.2dti? + adapter..tim ale dostaneš v realu tak 2-3cm..
Michaelsson
Tuesday 09 April 2013 - 18:54:35 Citovat
Host
Pružiny z kombi jsem zkušebně objednal a srovnal jsem je, jsou o skoro 3 cm kratší, ač asi mají jinou tuhost...tak to vidím na vrakáč a z prvního vyššího zadku vyrvu celé jednotky...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1387 sec,0.1052 z toho dotazů.