• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
rozvody na calibra c20ne
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
lukyno
Monday 15 March 2010 - 17:19:15 Citovat
Host
Zdravim, panove schanim schema motoru na calibru.mám tam tuto zavadu:jednou chcipla a nejde natocit.benzin dava jiskru dava starter toci krokac jsem vycistil a nic.svicky jsou taky nove kabely ok.Uz jsem z toho zoufalej poradite mi prosim nekdo???
vrgadaa
Monday 15 March 2010 - 18:37:09 Citovat
Host
taky mne to zajima c20ne v oa jsem na tom stejne, benzin, jiskra obcas ma snahu blafnout, cekam az se otepli a pak to zacnu kuchat.
...
ja jsem to normalne nastartoval, vysunul z brany, ze s tim pojede dcerka, studeny vypnul. Dcerka nejela, rano jsem chtel odvezt manzelku, chvili to melo snahu na neuplny pocet valcu a od ty doby nejede-nejspolehlivejsi c20ne:-(
...
mam nachystany kabely, svicky, nalil jsem tam z kanystru lepsi benzin s neajkym svinstvem a cekam na teplo
lukyno
Monday 15 March 2010 - 18:54:56 Citovat
Host
no to sme na tom podobne.....podle me to bude nejaka kravinka.snazim se sehnat schema nastaveni rozvodu.zda se mi ze je tam na klice uplne jina remenice protoze mi vubec nesedi nastaveni rysek.nevite aspon nekdo jak tam jsou razeny valce?je to od rozvodu 1 2 3 4?a kde je presne ryska pro nastaveni vacky?beru to podle toho zarezu na tom vnitrnim plastovem krytu.doufam ze je to spravne.diky moc
vrgadaa
Tuesday 16 March 2010 - 07:21:58 Citovat
Host
valce jsou v poradi 1342 (jednikca na opacnym konci nez rozdelovac) Na vicku rozdelovace je u jednicky vystupek a jsou tam cisla (myslim, ze po smeru rucicek) U OA to neni videt-pac je to zastrceno az pod sterace). Rozvody nevim, predpokoladam, ze by mely byt v cajku, kdyz to bez problemu jezdilo (jsou meneny na podszim), nejak se mi nechce verit, ze to preskoci. Podeziram nejaky horsi benzin a doufam, ze teplo, nove svicky a kabely to vyresi, kdyz ne rozdelam rozdelovac (palec-vicko), pak zkusim kamarada automechanika a pripadne koupim jinou plnoletou omegu, vyjde to levneji nez oprava v servisu:-). Zatim mam nastesti cim jezdit, ale jsem nervozni, kdyz nemam zalozni omegu:-)
Hujer
Thursday 18 March 2010 - 00:19:07 Citovat
Host
Válce jsou na motoru v pořadí 1234 od rozvodu. Pálí v pořadí 1342. Ryska ma vačkovém kole musí souhlait se zářezem na krytu, jak už je tu uvedeno.
vrgadaa
Thursday 18 March 2010 - 07:06:11 Citovat
Host
omlouvam se za nepresnou vetu, ale snad jsem nezavdal pricinu k chybnemu zapojeni kabelu (myslel jsem samozrejme poradi zapalovani a nikoliv to, ze jsou valce napreskacku cislovany:-)
...
a kdyz uz jsme u tohjo, jak je to uradoveho sestivalce?
Hujer
Thursday 18 March 2010 - 07:11:56 Citovat
Host
úplně stejně. dokonce i u vidlicového. Je to číslováno, jak jsou ojnice s písty nasazeny na klikovce.
wisastar
Thursday 18 March 2010 - 22:57:51 Citovat
Host
Hujer napsal ...

úplně stejně. dokonce i u vidlicového. Je to číslováno, jak jsou ojnice s písty nasazeny na klikovce.


on myslel asi zapalovani u v6 je to i na tom plastovym viku ventilu, ale asi na to neni normalne videt...
vrgadaa
Friday 19 March 2010 - 06:30:13 Citovat
Host
ja jsem uspel klasickou trojkombinaci:
nove svicky-nove zapalovaci kabely-cerstvy benzin z kanystru s nejakou srac*kou na cisteni vstriku a jako bonus jarni teplo a cerstve dobita baterka a uz zase vrcime:-)
...
Kabely jsem musel resit taky, pac jsem nechal 14 dni odsroubovany svicky, aby to prechlastani vyvetralo a posledni dva kably jsou stejne dlouhy (k valci 1 a 2), atkze jsem si nahmatal vystupek na vicku rozdelovace
....
Host
Tuesday 03 April 2012 - 22:17:11 Citovat
Host
taky jsem mnel podobnej problem oskrabl jsem palec a vicko rozdelovace a calibra bezi ale nejak se porad dusi a pri startovni chyta spetny razi, mam ji teda chvili tak se vtom jen tak vrtam ale podezrivam rozvodovi remen.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1920 sec,0.1497 z toho dotazů.