• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Špatný zvuk pri brzdení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
J.F.
Thursday 21 January 2010 - 15:51:58 Citovat
Host
Pri brzdení mi vychádza spod auta divný zvuk ako ked trie zelezo o zelezo. Predpokladám, že je to od zadnej nápravy a čo je zaujimave trvá to len tak 10 prvých zabrzdení, predpokladam kym sa nezohreju brzdy a potom to prestane Brzdové obloženia na vvšetkych kolesach mám skoro ako nove, vymene pred 2 rokmi, brzdové kotuče a bubny su už tenšie ale nemaju praskliny. Brzdy som mal rozobrate. prečistil som segmenty ale nepomohlo. Poraďte.
Martas
Thursday 21 January 2010 - 16:06:53 Citovat
Host
To je opravdu prinosna informace ze desticky mas "nove" pred 2 roky, to taky muze byt 80 000 km. U kotoucu se mira opotrebeni rozhodne neridi tim, jestli jsou nebo nejsou popraskane ale predevsim jejich minimalni tloustkou a zvlnenim.

No a na konec vubec nejpodstatnejsi je jake mas auto/motor ?
mates
Thursday 21 January 2010 - 16:11:04 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Jako nove...2 roky Tak pokud jsou vizuelně desky v poho, tak asi dřou o rantle, které vznikly na kotoučích sjetím. Kotouče stoč (pokud to ještě půjde) a nebo kup rovnou nové.

[ Upraveno Thursday 21 January 2010 - 16:12:07 ]

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
dada
Thursday 21 January 2010 - 20:49:19 Citovat
Host
bubny orezavaji, me to dela taky, zvlaste v zime a ve vlhku, sundat buben, vycistit....ale moc platne to nebude, at si drhne, hlavne ze brzdi

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1242 sec,0.0937 z toho dotazů.