|
Autor
|
Příspěvek
|
| wisastar | Wednesday 13 January 2010 - 20:11:47 | | |
tak to bylo nakonec jenom to horni vicko.... dal sem nova, motor bezi ale jde jenom do 1500 pak nic vic.. |
| | |
| |
| wisastar | Wednesday 13 January 2010 - 21:14:53 | | |
| He tak v tom chrchlo a uz to jde ..... Dalsi samooprava |
| | |
| |
| JardaB | Wednesday 13 January 2010 - 21:49:23 | | |
Mel bys s sebou vozit asi nejake ND
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik Fikus 1.6Ti |
| | |
| |
| Anonymní | Saturday 30 May 2026 - 18:59:55 | | |
| nevi nekdo jak vymenit vztrikovaci cerpadlo aniz bych sundal hlavu na opel omega b 2.5 v6 |
| | |
| |
|