• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cerpadlo 2.5 TD
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
wisastar
Wednesday 13 January 2010 - 20:11:47 Citovat
Host
tak to bylo nakonec jenom to horni vicko.... dal sem nova, motor bezi ale jde jenom do 1500 pak nic vic..
wisastar
Wednesday 13 January 2010 - 21:14:53 Citovat
Host
He tak v tom chrchlo a uz to jde ..... Dalsi samooprava
JardaB
Wednesday 13 January 2010 - 21:49:23 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Mel bys s sebou vozit asi nejake ND

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Anonymní
Saturday 30 May 2026 - 18:59:55 Citovat
Host
nevi nekdo jak vymenit vztrikovaci cerpadlo aniz bych sundal hlavu na opel omega b 2.5 v6

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2342 sec,0.1679 z toho dotazů.