• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
seřízení vůle v převodce
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tomass
Thursday 03 December 2009 - 20:45:03 Citovat
Host
Ahoj,
hledal jsem tady na poradně jak na seřízení převodky a nic jsem nenašel,jen v jednom tématu,že to jde.Tak jsem začal pátrat po internetu.A našel jsem aspoň tohle:
Odkaz .Chci zde vytvořit diskuzi na toto téma,protože co čtu tak má více lidí problémy s vůli ve volantu i přes skoro všechny možné vyměněné díly řízení.Tak prosím napište co si o tom myslíte a zda nehrozí destrukce převodky při pitažení vůle na tom seřizovacím imbus šroubu.Další jině alternativy pro přesné řízení jsou:Nová převodka zlodějských cca 35 000 nebo koupit nákou převodku z vrakáča-nejisté řešení.Tak prosím napište,zda to někdo dělal,nebo slyšel o tom.
wisastar
Thursday 03 December 2009 - 22:56:42 Citovat
Host
zajimalo by me jak se zbavit vule v rizeni u omegy b... dik
Csala
Friday 04 December 2009 - 07:43:12 Citovat
Host
Ja zas mam pocit, ze mam volu na volantovej tyci. Obcas to dokonca nejak puka, asi v tom hornom klbe pri volante
z0diaC
Friday 04 December 2009 - 08:54:45 Citovat
Uživatel #1221
Registrován: Wednesday 08 August 2007 - 09:51:23
Příspěvků: 441
vůle na volantu u Oplů je nesmrtelná .... vyměnil jsem vnější čepy a axiální táhla ... a co se nestalo ? ... kromě klepání (špatný jeden čep) se absolutně nic nezměnilo ... vůle a ťukání všemožného charakteru tam pořád je .... nejvíc se mi to projevuje při přejezdu nerovností ... je slyšet celkem zřetelné klepání

z0diaC
Vectra B caravan CD X18XE ´98 OFF
Vectra B caravan Elegance Y22DTR ´01 OFF
Corsa B X10XE 3D ´99 OFF
Corsa C Z12XE 3D ´00 SPORT
Corsa D Z12XEP 3D ´08 COSMO OFF
wisastar
Friday 04 December 2009 - 13:57:43 Citovat
Host
z0diaC napsal ...

vůle na volantu u Oplů je nesmrtelná .... vyměnil jsem vnější čepy a axiální táhla ... a co se nestalo ? ... kromě klepání (špatný jeden čep) se absolutně nic nezměnilo ... vůle a ťukání všemožného charakteru tam pořád je .... nejvíc se mi to projevuje při přejezdu nerovností ... je slyšet celkem zřetelné klepání


Me to taky mlati na dirach.. a do rukou... celej predek je novej takze me to docela stve...
walto
Wednesday 17 November 2010 - 10:17:25 Citovat
Host
Asi neaktualne, ale ja som vsetky tu uvedene problemy odstranil. Tiez som si zpociatku nevedel rady, nakoniec po cca 2 rokoch som to zvladol.ňAk bz chcel niekto popis, nech mi napise na sircontec/zavinac(sircontec.com.

P.S.: Davno som na Vasej stranke nebol a chvalim! Vylepsili ste ju neuveritelne, gratulujem.
Janes
Monday 07 March 2011 - 17:09:56 Citovat
Host
Čusec oplaci, hledal jsem tady na foru něco o utěsnění převodky řízení ale vesměs o tom moc nepíšete tak doufám že moc neustřelím když dám dotaz do tohodle vlákna Trochu mi začala kapat z převodky řízení kapalina nic vážného to není ale tak nemám rád pod sebou kalužky oleje Proto jsem se chtěl zeptat zkoušeli jste to někdo utěsnit? Eventuelně dali by se na to sehnat nějaké guferka-gumičky někde v obchodech? Mám možnost koupit za 1000kč i druhou převodku ale nejsem si jistý v jakém bude stavu. Tak co na to říkáte? Dikec za nějaké vyjádření mějte se.
JardaB
Monday 07 March 2011 - 18:50:33 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Rozebiram Omegu, prevodka netece, klidne prenecham i za mensi peniz.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Janes
Tuesday 08 March 2011 - 18:30:25 Citovat
Host
Aha tak to jo a vůli má aspon trochu malou? Ale jinak můžem se domluvit klidně.
JardaB
Tuesday 08 March 2011 - 18:41:28 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Pristi tyden bych to chtel rozebrat, jestli nebude mrznout, tak se nejak muzem domluvit - klidne poslu na vyzkouseni za postovny. Ja s tim jezdil jen po zahrade, protoze to nemelo OK papiry a vule mi nejak neprisla.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2106 sec,0.1508 z toho dotazů.