• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
MV6
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomáš
Friday 23 October 2009 - 19:21:07 Citovat
Host
Ahoj potreboval bych prosim poradit.Mam MV6 a muj problem spočíná v tom že se mi vypíná TC od 4000ot,min.Pak svítí pořád a nejde ručně vypnout.Když zastavim vypnu motor a znova nastartuju tak je TC zhaslý.Jde na mýstě vypínat i zapínat.Pokud se ale rozjedu z vyplim TC a vytocim to tak se zase rpsvítí a nejde opet vypnout.Prosim nevíte...?Dekuji za odpoved prosím o email: na Email
JardaB
Friday 23 October 2009 - 19:35:41 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
no to se tady snad nikomu nestalo, to je velmi divne.... V podstate je jednim dratem propojena jednotka ABS a ECU, takze asi zacit vymenou nektere jednotky. Pokud to je zavisle jen na otackach, treba na miste, tak ECU, pokud na rychlosti tak ABS (nebo to mohou byt cidla ABS)

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
WISAStar
Friday 23 October 2009 - 22:05:04 Citovat
Host
Tomáš napsal ...

Ahoj potreboval bych prosim poradit.Mam MV6 a muj problem spočíná v tom že se mi vypíná TC od 4000ot,min.Pak svítí pořád a nejde ručně vypnout.Když zastavim vypnu motor a znova nastartuju tak je TC zhaslý.Jde na mýstě vypínat i zapínat.Pokud se ale rozjedu z vyplim TC a vytocim to tak se zase rpsvítí a nejde opet vypnout.Prosim nevíte...?Dekuji za odpoved prosím o email: na Email


jenom pro upresneni... kdyz sviti kontrolka TC tak je protiskluz vypnut. kdyz nesviti tak je standartne zapnut. kdyz je zapnut (nesviti) a problika tak je prave v cinosti.

todle jeste mnoho lidi nevi
watchi
Monday 26 October 2009 - 12:32:24 Citovat
Host
2 WISA: tak to mi polopate vysvetlete. takze pokud sem nikdy TC nemackal, jezdim stale se zapnutym protiskluzem? docela mi to nesedi... prece tlacitko by melo fungovat tak, ze kdyz chci, tak si funkci zapnu, ne???
Martas
Monday 26 October 2009 - 13:00:58 Citovat
Host
watchi napsal ...

2 WISA: tak to mi polopate vysvetlete. takze pokud sem nikdy TC nemackal, jezdim stale se zapnutym protiskluzem? docela mi to nesedi... prece tlacitko by melo fungovat tak, ze kdyz chci, tak si funkci zapnu, ne???


ANO je to presne tak, pokud auto ma nejakou "stabilizaci" podvozku tak toto je stale zapnute a jde viceurovnove vypnout. Takzeu Omegy B/Vectry B je TC neustale zapnute a az po zmacknuti tlacitka je deaktivovano.
Zdenál MV6
Monday 26 October 2009 - 21:47:43 Citovat
Host
Když vyjiždim u baraku na travu a začnou se me protáčet kola tak zmáčknu TC a auto krásně vyjede.Nezdá se mi teda že by protiskluz fungoval bez sepnutého tlačítka.Tak ted nevím. __;
Martas
Monday 26 October 2009 - 22:00:22 Citovat
Host
Staci cast manualu, byt je pro facelift, ale to je jedno ....



watchi
Tuesday 27 October 2009 - 16:19:46 Citovat
Host
Martas: souhlas s tebou. taky mi to prijde divny... ale manual vidim a ctu.

a ted mi teda reknete. na beznou jizdu si to mam pokazdy vypinat? nebot bych rekl ze zapnuty protiskluz porad je blbost.
JardaB
Tuesday 27 October 2009 - 16:25:13 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No jde o to jak jezdis, ja to vypinam jen parkrat v zime, kdyz se rozjizdim na hustym snehu a nezbyde nez to brutalne vyhrabat. Jinak vubec nevadi, dobra prevence proti ustreleni v zatacce.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
freez
Tuesday 27 October 2009 - 16:49:46 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Na astře G to bylo stejné, protiprokluz byl zapnutý neustále, ale dal se tlačítkem vypnout. A to že je zapnutý neustále je jedině dobře, stalo se mi párkrát že protiprokluz zapracoval a dal to najevo nejen kontrolkou, nedovedu si představit že bych měl TC vypnuté a až při nějaké krizovce ho měl zapínat , to už bych někde pod zatáčkou počítal veverky

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1640 sec,0.1292 z toho dotazů.