• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega B Steinmetz KOMPRESOR
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
TOMdesign
Thursday 24 September 2009 - 10:49:50 Citovat
Uživatel #1280
Registrován: Wednesday 10 October 2007 - 15:42:35
Příspěvků: 572
steve napsal ...

Poklop88 napsal ...

Legionar vypada to pekne.


Kazdopadne popis jak jsi to udelal, urcite se to bude hodit vice lidem.

Co je schovany pod tim alobalem?




To by jsi chtěl vědet viď? !Pj: ......cca 15PS




Já bych to chtěl taky vědět...

Insignia ST OPC fl. /2017/

Insignia Biturbo OPC line fl. - prodáno

Signum 2,8 V6 turbo 184 kW


Signum V6 CDTI 08/07 - už taky není
-
VECTRA B 3,0 V6 X30XE - prodáno


Tomin
Friday 25 September 2009 - 16:37:39 Citovat
Host
Poklop88 napsal ...

S tim kompresorem to myslím do mé VeA X30XE. Někde jsem totiž viděl na německym webu, jak to tam frajer měl, ale byl to kompressor z mercedesa.

A co takhle NOS na V6 ? Zkousel/videl nekdo ?
Poklop88
Friday 25 September 2009 - 21:11:29 Citovat
Host
Tomin - to uz je docela jako rychle a zbesile.

!!(a)
Brenky
Saturday 26 September 2009 - 07:58:16 Citovat
Host
NOS-u bych se asi bal...prece jen ty motory na to nejsou stavene a nemusely by to prezit...co se tyce kompresoru, neni to takovy problem...da se sehnat do 20k kc. pak uz jen ta instalace a laborovani s tlaky. Neni to prace pro kazdeho...musis se trochu vyznat v oboru a mit dostatek mista, penez a casu.
Poklop88
Saturday 26 September 2009 - 21:24:39 Citovat
Host
Brenky - Myslis ten steinmetackej kompresor?
Brenky
Sunday 27 September 2009 - 11:22:40 Citovat
Host
nevím od koho Steinmetz používá kompresory, ale já osobne bych šel do neceho od Vortechu nebo Eatonu. Na motor X30XE (pro omegu) bych použil centrifugálni kompresor (delají jej napr.: Paxton, Vortex, ASA, ProCharger)






a cena se pohybuje mezi 10k - 20k kc dle stavu.
newbie
Sunday 27 September 2009 - 12:54:19 Citovat
Host
ahoj, myšlenka kompresoru do V6 omegy mě ještě neopustila.. hledal jsem na netu ale článků o home made úpravách je málo/nejsou.Nenáš nějakou stránku kde se to probírá abych se poučil a zvážil jestli jít do toho?Příp,můžeš nastřelit nějakou konkretní cenovku za kompresor, mírně zajetej? (pochopil jsem že se asi v tom pohybuješ) Předem díky
Brenky
Sunday 27 September 2009 - 13:33:18 Citovat
Host
newbie: me ta myslenka taky porad zustava v hlave _;
co se tyce tech clanku, tak mas pravdu...nikde nic neni. Clovek se s tim ale nesmi smirit a musi se ptat a hledat atd. Trochu jsem prolezl weby zabyvajici se tematikou kompresoru a studoval jsem. Par informaci jsem nasel, ale co a jak presne udelat bohuzel nikde neni. Jety kompresor se da u nas sehnat od 10-20k kc jak jsem jiz psal, ale presne nevim. Nemam tolik tak jsem se ani neptal jestli nekdo ma a za kolik by byl. Jde o to, nasetrit tak cca 15k na kompresor, pak najit nekoho sikovneho kdo Ti vyrobi ten drzak (vetsinou za flasku), pak to tam nasadit a zacit laborovat s hadicema. Dalsi vec je sehnat remen (bud na zakazku nebo to cele prizpusobis remenu ktery mas. Jo, pak potrebujes dvojtou remenici kliky. Pak by mel prijit na radu intercooler (cca 3k kc), nejak ho dat do narazniku a spojit hadicema / trubkama. Nejhorsi na cele veci je, ze bude potreba upravit ridici jednotku motoru, takze pocitej dalsich 10-20k, no a jeste upravit kompres ve valcich (tudiz upravit hlavy). Pokud budes sikovny a vicemene budes na tom delat sam, tak se jen materialem a vecma okolo dostanes na 50k. A pocitej s tim, ze za vikend to nestihnes !Pj:
Brenky
Saturday 13 February 2010 - 13:34:31 Citovat
Host
kdyby měl někdo zájem:
Odkaz
Mišan26
Saturday 16 October 2010 - 09:59:27 Citovat
Host
ahoj pánove,

Tak sem včera byl u známého kdysi scháněl kompresor do své mazdy eclips mam dojem ze to ma.. Vcera sem tam po dlouhe dobe byl a udelal si motor s kompresorem a kompresor pochazi z auta mercedes snesla by omega kompresor z mercedesu...?? mohl bych mit za par tisic totiz kompresor... nebo se tam musi dbat na nejake presne plnii tlaky co musi mit kompresor..??

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1819 sec,0.1484 z toho dotazů.