• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CORSA 1,0 NESTARTUJE
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ondřej moraVEC
Tuesday 30 June 2009 - 09:28:33 Citovat
Host
Dobrý den, prosím vá o radu mám corsu B 1,0 r.v. 1999 u které je cca jednou za týden problém s nastartováním - cca po 20zcela normálních nastartováních najednou starter točí, ale motor nenaskočí, na displey přitom žádná kontrolka nesvítí, nechal jsem vyměnit všechny filtry, svíčky, ale problem přetrvává, teď mám auto v servisu, kde sis s ním neví rady protože jim tam vše funguje normálně.

Díky za odvěd.
ondřej moraVEC
Tuesday 30 June 2009 - 09:32:03 Citovat
Host
jo a auto jde normálně roztlačit kdy chytne bez problemů
Venca V.
Saturday 29 August 2009 - 12:51:22 Citovat
Host
mám problém s mou corsou 1,0 12V, jakmile se teplota dostane na 95stupňů a já někde zastavím, tak motor zhasne a nejde nastartovat dokud nevychladne. byl jsem na diagnostice a tam mi řekl že je vadný snímač otáček vačkového hřídele, tak jsem koupil nový Bosch za 2000,- a motor stávkuje pořád, neměl jste někdo podobný problém? děkuji moc za rady !_;

[ Upraveno Saturday 29 August 2009 - 16:23:55 ]
Brenky
Sunday 30 August 2009 - 09:07:23 Citovat
Host
mám corsu 1.2 8V a mě taky nechtěla startovat. Roztlačit šla ale klíčkem jsem to prostě nenatočil. Nakonec se zjistil problém s kablíkem který vede od spínačky na startér - byl tam uvolněný konektor.
z0diaC
Sunday 30 August 2009 - 13:05:23 Citovat
Uživatel #1221
Registrován: Wednesday 08 August 2007 - 09:51:23
Příspěvků: 441
dělalo nám to taky ....je tam ještě jedno čidlo ... otáček klikového hřídele ... je zespod u vnitřního kloubu poloosy směrek k převodovce ... po zahřátí námauto škubalo,někdy nestartovalo .... po výměně OK ... i volnoběh se zlepšil.Doporučil bych originál.

z0diaC
Vectra B caravan CD X18XE ´98 OFF
Vectra B caravan Elegance Y22DTR ´01 OFF
Corsa B X10XE 3D ´99 OFF
Corsa C Z12XE 3D ´00 SPORT
Corsa D Z12XEP 3D ´08 COSMO OFF
Petr
Monday 23 January 2012 - 22:59:51 Citovat
Host
Mám úplně stejný problém starter šlape, ale nechytne to už jsem rozebral a vyměnil vše co jsem zvládl filtry, svíčky, pojistky protože mi přišlo že tam nejde benzín tak jsem prošel čerpadlo, ale ta teplota tam hraje asi opravdu roli, protože auto nešlo nastartovat museli nás odtáhnout na konci auto na první otočení klíčku naběhlo. Přítelkyně dorazila z práce v pohodě a 5 min. na to jdu zajet a opět nenaskočilo, cca po 2 hodinách problém jako by nebyl. Opravdu to vypadá že auto zvládne ujet jen krátkou trasu a to dokud se neohřeje. Kouknu se na ty čidla díky za typ.
kuba
Tuesday 24 January 2012 - 06:09:40 Citovat
Host
Venca V. napsal ...

mám problém s mou corsou 1,0 12V, jakmile se teplota dostane na 95stupňů a já někde zastavím, tak motor zhasne a nejde nastartovat dokud nevychladne. byl jsem na diagnostice a tam mi řekl že je vadný snímač otáček vačkového hřídele, tak jsem koupil nový Bosch za 2000,- a motor stávkuje pořád, neměl jste někdo podobný problém? děkuji moc za rady !_;


Takhle se chová vadný snímač otáček klikového hřídele.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1389 sec,0.1098 z toho dotazů.