• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna ložiska kardanu OC
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kuba1985
Saturday 18 July 2009 - 23:31:45 Citovat
Host
Prosím nemáte někdo zkušenosti s výměnou středového ložíska na kardanu abych věděla na co se mám připravit. Docela už to vybruje. Díky za rady
vrgadaa
Sunday 19 July 2009 - 07:51:53 Citovat
Host
Delali mi to u 2 omeg a problem s tim nebyl. Ale pamatuji si, ze ten tisicihran kardanu ma jednu drazku jinou, takze pri zpetnym nasazovani to ohlidat a nemlatit to tam nasilim ve spatne poloze-opravdu to nejde, byl jsem u toho. U te prvni omegy to pry tak snadno neslo, takze to nejak nahrivali, ale u te druhe to bylo za chvili hotovo, nepripadalo mi to jako slozita oprava
JOB
Sunday 19 July 2009 - 09:30:08 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Je to jen o přístupu.Jestli máš rampu nebo zvedák tak je to pohoda ,jestli se hodláš válet pod autem tak to půjde taky ale je to opruz.To drážkování je tam kvůli vyvážení.Většinou odejde jen ten silentblok ale je dobré vyměnit i ložisko.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Kuba1985
Sunday 19 July 2009 - 12:29:56 Citovat
Host
Tak jsem po to dneska koukal a nezdá se to nějak hrozný v silembloku to pruží ale volný to neni.
Jinak mám 3.0 V6 takže jsem koukal že musí ven vejfuk a stínící plechy ab se na to vůbec dalo dostat. Rampu nemam takže to bude pěknej opruz

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1608 sec,0.1272 z toho dotazů.