• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
palubní počítač
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
steve
Monday 29 June 2009 - 13:38:17 Citovat
Vectra GTS
Uživatel #1288
Registrován: Tuesday 16 October 2007 - 23:29:05
Příspěvků: 555
Pokud tam máš rádio s navi tzn.bud ncdc2013 nebo 2015 tak to ovládání BC má,otázka je zda je propojená s řj

Opel Vectra B 2.2DTI 16V SPORT -Prodáno
Opel Astra G 1.6 16V Sportive,3dv. přítulkyně-prodáno
Opel Vectra B 1,6 16V hatchback -Prodáno

Opel Vectra GTS OPC Line 2,2 DTi16v-prodano
Opel Astra Twin top 1,8 16v 103kW Cosmo-prodano
Opel Insignia 2.0cdti,Cosmo ST-prodano
Opel Vectra C OPC 2.8 V6 Turbo 225kW-prodano
Opel Astra J OPC 2015
Opel Insignia A OPC 2014
Opel Astra G Bertone 2000
Delfin
Wednesday 01 July 2009 - 09:50:09 Citovat
Host
Ahoj, mám podobný problém. Mám VC r.v.2005, pofacelift. Nemám Navi, ale CD 30 MP3, což je jakoby "druhá příčka" mezi rádii. Dle prospektů OPELa, mám Grafický informační display. OPEL dával do aut za 1, Triple info displey, za 2, Grafický informační display a za 3, Barevný informační display (CID). Motor mám 1,9 CDTI (110kW/150k), tedy motor, který se nedal koupit v Essencii,ale pouze v Eleganci a výš. Mno a předchozí majitel si ještě připlatil za monitorování tlaku v pneumatikách, vyhřívané sedačky, parkpilota, Bi-Xenony s AFL, atd. Našel jsem v BC pouze to munitorování tlaku a TIMER. Nic víc, tedy o palivu ani zmínka, atd. Přestávám výbavám alá OPEL rozumět. Je možno BC oživit, jsou čidla na spotřebu "předinstalována"? Díky D.
Martas
Wednesday 01 July 2009 - 09:58:02 Citovat
Host
Pokud ti jde tlacitkem BC spustit Timer, tak tam BC fakt nemas, jen ten timer.
Delfin
Wednesday 01 July 2009 - 10:01:57 Citovat
Host
Ano, jen ten Timer a tlak v pneu...To snad ne, vžyť ve Shade Fabia HTP je to v základu:-(
D.
Delfin
Wednesday 01 July 2009 - 10:07:38 Citovat
Host
V nějakém vlákně zde jsem četl, že je příplatková výbava v řádech stokorun, že je toto předinstalováno. Může to někdo potvrdit a kolik by stálo "oživení"? D.
Martas
Wednesday 01 July 2009 - 10:22:50 Citovat
Host
Uvedl bych toto alespon trochu do obrazu.

Obchodni politika automobilky (nejenom Opelu) se meni pomerne casto i modelovy rok od modeloveho roku a sem tam se stane ze nejaka vybava v jednom roce je a ve druhem neni (i se stava ze se zmeni v ramci modeloveho roku jako pred 4 mesici u Astry). Nelze pausalne rict, ze Vectra ma nebo nema BC v zakladu, proste zalezi jednak na konkretni "zakladni" vybave daneho modeloveho roku a pak i zda si toto pripadne zakanik priplatil (ja mam VeBe dle oznaceni bez vybavy ale ve srovnani s jinymi auty mam CDX bez digiklimy).

Co se tyce tebou zminovaneho "oziveni" napred by ti to musel nekdo zkouknout, zda tam mas pripravu pro vsechna cidla a oziveni jako takove znamena tam ty cidla dodat a nasledne BC zaktivovat prez Diagnostiku.

Ale dost bych se divil, ze tam ta priprava bude a pokud nebude tak to bude problem byt lze tato cidla "odblokovat" a pouzivat BC, ktery ukazuje pouze hodnoty z ECU (spotreba dojezd atd ...)

[ Upraveno Wednesday 01 July 2009 - 10:25:53 ]
Delfin
Wednesday 01 July 2009 - 10:27:38 Citovat
Host
Teď jsem se díval do prospektu výbav OPELa, a palubní PC je v základu v Esentii, Eleganci, Cosmu i OPC. Tomu nerozumím. Dále se píše, že "Palubní informační dipleje lze v případě, že si objednáte i monitorování tlaku v pneumatikách, elektronicky ovládanou klimatizaci nebo portál pro mobilní telefon, povýšit na grafické inrormační dipleje". Dále se zde píše, že "ECC (elektronická klimatizace, tu mám) příchází s grafickým inrormačním displejem, který ukazuje jeho provozní stav". To co je na obrázcích, tedy šipky dopravy klimy nahoru, na střed, nebo dolů an nohy mi systém "info displeje neukazuje. Tedy nastavím teplotu u mě nebo spolujezdce a klima jede. To nechápu. D.
Martas
Wednesday 01 July 2009 - 10:31:19 Citovat
Host
VeCe ma 2 typy digiklimy.

Elektronicka - tam si nastavis teplotu a nasledne vse kam a s jakou intenzitou chces a ono se to jenom snazi hlidat nastavenou teplotu (pak mas rekneme klasicke ovladani jako u manualni klimy)

Automaticka - ta ma navic tlacitko Auto, kdy si ta klima dela co che a jak uzna za vhodne ale lze vsechno nastavit i rucne (ovladani odlisne a to co jsi si zmenil se zobrazuje prave na display)
Delfin
Wednesday 01 July 2009 - 10:31:37 Citovat
Host
Přesně o to mi ale jde. Spotřeba, dojezd. Nic víc k životu nepotřebuji:-) Je lepší servis v Chomutově v Plzni, anebo jinde? Nepotřebuji "šmoulu", který bude formou pokusu a omylu hledat, co mé auto a má peněženka "vydrží":-(
D.
Delfin
Wednesday 01 July 2009 - 10:34:57 Citovat
Host
Ano, elektronickou a automatickou. Automatická je jednozónová, elektronická je dvouzonová. Mám dvouzonovou, přesto mi displej neukazuje provozní stav:-(
D.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1309 sec,0.1012 z toho dotazů.