• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
prasklý přední nárazník
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Bourák
Friday 12 June 2009 - 22:53:09 Citovat
Host
ahoj, dneska jsem bráchovi nacouval koulí do předního nárazníku (opel vectra) už to tam měl naprasklý, ale ten nárazník spadl trochu dolů, a lehce se to poškrábalo?

Jak to dát co nejlevnějc do kupy?
Když se to svařuje vzduchem, tak se to musí znovu nalakovat je to tak?
Já bych to neradši prostě zalepil epoxidovym lepidlem, kery ma stejnou barvu, mate s tim nekdo zkusenosti? Jde to hodne videt?

Prasklina je asi 4 cm dlouhá, ale neni široká skoro ani 1mm. Je vpravo z pohledu řidiče. Na fotce to moc videt neni.

Díky za radu.

FOTO

Odkaz
Bourák
Friday 12 June 2009 - 22:57:42 Citovat
Host
ta fotka stojí za prd, byla už trochu tma, v reálu to de videt mnohem víc

(jinak je to vlevo dole)
Meneator
Friday 12 June 2009 - 23:10:22 Citovat
Uživatel #1707
Registrován: Wednesday 01 April 2009 - 08:28:12
Příspěvků: 201
Prasklinu nejak na fotce i po delsim zkoumani nevidim. Nooo, ale bejt bracha, tak se asi hodne zlobim..... Naraznik z verze sport a lepit mi ho epoxidem! Videt to bude, pokud se to nenecha svarit, a prelakovat. A kdyz to prelakujou spatne, tak se to bude loupat. Narazniky sou na to mrchy. Kdyz se mi neco podobnyho povedlo s naraznikem na civiku, nechal sem tam radsi prasklinku. Videt to skoro nebylo a porad mi to prijde lepsi, nez to opatlat nejakym lepidlem (ktery imho stejne drzet nebude).
Martas
Saturday 13 June 2009 - 07:19:07 Citovat
Host
Bourák napsal ...

ahoj, dneska jsem bráchovi nacouval koulí do předního nárazníku (opel vectra) už to tam měl naprasklý, ale ten nárazník spadl trochu dolů, a lehce se to poškrábalo?

Jak to dát co nejlevnějc do kupy?


Pokud trvas na otazce tak to nech bejt. Urcite neexistuje levne reseni aby to nebylo videt resp. bez lakovny to bude videt at to udela kdo chce cim chce.

Pokud se ptas jak to opravit tak nejlip to odvezt k nekomu kdo to opravuje a nasledne do lakovny - metoda zkusim tohle a neumim to (neber si to osobne u umely hmoty to je slozitejsi nez u plechu kde to pak dozenes tmelem) povede jen ke zvetsovani nasledne opravovaneho mista. Odborne opravenem misto nepraskne ani pri naslednem narazu, pokud to praskne znovu tak vedle a pokud je to udelano dobre tak rozdil (samozrejme po kvalitnim nalakovani) nepoznas.
Lhex
Saturday 13 June 2009 - 09:19:14 Citovat
Host
jestli nárazník spadnul dolu, tak bude i ulomený nějaký uchyt. Správně - autorizovaně se tohle řeší výměnou nárazníku což pokud to nebude na pojištovnu tak je finanční nesmysl.

já něco podobnýho nechal zavařit, což jsem neměl dělat, na tenkou prasklinu mi napatlali vrstvu min 1cm širokou a tlustou.... byla s tím práce to zabrousit a stříkat a stejně to není moc pěkný.
Po tý zkušenosti bych to zespoda nějak podlepil a prasklinku lehce vyplnil nějakým pojivem stejné barvy... hlavně žádné broušení do plochy..
Bourák
Saturday 13 June 2009 - 10:57:33 Citovat
Host
Odkaz

jsem to za světla vyfotil ještě jednou.

jinak díky za pomoc

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1397 sec,0.1125 z toho dotazů.