• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
podezrele cvakaní
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 26 May 2009 - 09:37:09 Citovat
Host
mam takovy problem neco mi cvaka na podvozku kov na kov da se ríci cinka vim ze zvuky jse tezko popisuji ale na zdvihaku jsem zjistil vuly na kardanu u prevodovky je to axialní vule poradí nekdo kdo ma uz s tímhle zkusenost nebo podobne zkusenosti???
iopkek
Tuesday 26 May 2009 - 12:21:49 Citovat
Host
V prvé řadě si sáhni do misek pod pružinami předních tlumičů, zda se ti neulomil kousek pružiny. Cinkavý zvuk je většinou průvodním jevem tohoto problému.
Legend
Tuesday 26 May 2009 - 13:04:46 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Kardan bych vyloučil jako jednu z prvních věcí. Je to cinkání na něčem závislé, třeba na nerovnostech?

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Anonymní
Tuesday 26 May 2009 - 22:34:22 Citovat
Host
Legend napsal ...

Kardan bych vyloučil jako jednu z prvních věcí. Je to cinkání na něčem závislé, třeba na nerovnostech?
na nerovnostech to sily jde to od praveho zadniho kola dnes jsem zjistil,ale nic tam nenasel :_:n
Hujer
Tuesday 26 May 2009 - 23:10:47 Citovat
Host
Zaměř se na brzdové destičky.
Anonymní
Wednesday 27 May 2009 - 10:41:02 Citovat
Host
Hujer napsal ...

Zaměř se na brzdové destičky.

o tom slysim prvne muzes to popsat?nebo jak to odstranit???
mates
Wednesday 27 May 2009 - 11:04:07 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Watovi taky něco cinkalo (ale na předním kole). Laborovali jsme s Robasem, kopali do předního kola, furt to cinkalo...ale nic jsme uvolněnýho nenašli. Pak šlápl na brzdy a ejhle - byl klid. Takže to mlátily destičky o kotouč, zřejmě je destička v třmenu ložená dost volně.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Anonymní
Wednesday 27 May 2009 - 16:44:37 Citovat
Host
mates napsal ...

Watovi taky něco cinkalo (ale na předním kole). Laborovali jsme s Robasem, kopali do předního kola, furt to cinkalo...ale nic jsme uvolněnýho nenašli. Pak šlápl na brzdy a ejhle - byl klid. Takže to mlátily destičky o kotouč, zřejmě je destička v třmenu ložená dost volně.

říkam slyším to prvne hned se na to podivam děla mi to zadní prave kolo
sasa goding
Wednesday 27 May 2009 - 21:47:38 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

mates napsal ...

Watovi taky něco cinkalo (ale na předním kole). Laborovali jsme s Robasem, kopali do předního kola, furt to cinkalo...ale nic jsme uvolněnýho nenašli. Pak šlápl na brzdy a ejhle - byl klid. Takže to mlátily destičky o kotouč, zřejmě je destička v třmenu ložená dost volně.

říkam slyším to prvne hned se na to podivam děla mi to zadní prave kolo

Ahoj kolego mí predchudci te informovaly dobre zavadu neslyším nevidím,ale moooc znam problem prvnich omeg nebo hodne jetych!Vysvetlim pri castem brzení jse stane ze brzdova deska oklepe brzdic na tolik že tam vznikne vule az 5milimetru potom jse stava ze bri nahlem zabrzdení to boucha a muzes zjistovat jak chceš asi tresačka na stk nepomuze posledne jsem to opravoval znamy mel kously tlumic a zvonily desky jak zvonkohra do oprav by jsem se moc nepoustel pac vymezovat neco na brzdach muze byt sebevrazda mohu doporučit vzit desku a zkouset brzdič po brzdiči ktery ma nejmenší vuly u novych je vule 0.60mm tak jse nediv kdyz maš vuly 3mm ze to zvoní tak ad jse daří a pevne nervy. !_;

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2137 sec,0.1623 z toho dotazů.