• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
silenbloky př.naprava
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomin
Thursday 05 November 2009 - 20:26:34 Citovat
Host
JardaB napsal ...

Ja tohle nejak nepozoruju, na 225 to sedi dobre, volant ladim jednim prstem, na 205 je to horsi ale spis ze to je takove divocejsi, rovne jede taky. Jestli to nebude spis geometrii nebo cepama, pripadne posilovacem.

Spodni kulaky kontrolovany. Kulaky na rizeni oba nove (cele spojovacky). Novy pomocny kloub rizeni. Rizeni v primem smeru nema vuli (na miste). Nic neboucha ani naznakem. Naprava naprosto ticha. Geometrie delana Xkrat pri kazdem zasahu na naprave. A ted babo rad.
JOB
Thursday 05 November 2009 - 20:40:06 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Co tam máš za kola? Rozměr ? Nebylo to bouraný ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Ivan
Thursday 05 November 2009 - 20:55:01 Citovat
Host
tak jsem udělal jednu stranu,pravou.Ten zadní natžený silent jsem dal nový,ten přední byl kupodivu funkční,ale ta ta silonová vložka nebyla celá silonová,ale měla ještě na ploškách navulkanizovanou gumu,takže silentblok měkký jak sračka.tak jsem tam dal z nového silentu ty silony a kolem nich jsem z 1.5 mm plechu udělal takové podkůvky,čímž silent notně ztuhl.projel jsem to,a je to velmi dobré,zítra udělám druhou stranu.jinak souhlasím,že omega jde do zatáčky,jako po kolejích a sedí dobře,ale co se týče směrové stability v přímé jízdě,na trošku horší cestě stojí za starou belu.tak s tím něco dělám.
JardaB
Thursday 05 November 2009 - 21:28:02 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja tohle nejak nepozoruju, na 225 to sedi dobre, volant ladim jednim prstem, na 205 je to horsi ale spis ze to je takove divocejsi, rovne jede taky. Jestli to nebude spis geometrii nebo cepama, pripadne posilovacem.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Tomin
Friday 06 November 2009 - 09:56:42 Citovat
Host
JOB napsal ...

Co tam máš za kola? Rozměr ? Nebylo to bouraný ?

Neni bourana, nikdy.
Kola jsou origo Opel 16" co se davaly na Elegance (6 paprsku?) (obuto Michelin SP01 sport, 225, vysku ted nevim, ale je to ten spravny rozmer s 225kama)


[ Upraveno Friday 06 November 2009 - 10:25:29 ]
Csala
Friday 06 November 2009 - 11:35:59 Citovat
Host
Tomin napsal ...

JOB napsal ...

Co tam máš za kola? Rozměr ? Nebylo to bouraný ?

Neni bourana, nikdy.
Kola jsou origo Opel 16" co se davaly na Elegance (6 paprsku?) (obuto Michelin SP01 sport, 225, vysku ted nevim, ale je to ten spravny rozmer s 225kama)


Original rozmer je 225/55/R16.
Ja som nahodil na origo opel hliniky (7 lucove) rozmer pneu 205/60/R16 a je to omnoho lepsie z pohladu plavania/neplavania vo vyjazdenych kolajach.

Ivan
Friday 06 November 2009 - 16:22:01 Citovat
Host
tak jsem udělal i druhé rameno,zas nový zadní silentblok,starý byl natržený,ale ne tak,že by měl na něco podstatný vliv.A v předních jsem vyměnil vymačkané gumosilonové vložky za celosilonové + plechovou podkůvku1,5 mm kolem toho většího nosu.Výsledek je výborný.Teď už jen počkat,jak to dlouho vydrží.
Tomin
Friday 06 November 2009 - 16:35:38 Citovat
Host
Ivan napsal ...

Výsledek je výborný.

Opravdu se to rizeni znatelne zpevnilo ? Jestli jo, tak jdu do toho. Mam na ty silacu uz dost dlouho pivku.
Ivan
Friday 06 November 2009 - 17:03:05 Citovat
Host
Zpevnilo...můžu i zítra vyfotitit i ty plechové podkůvky.Je to plíšek vytvarovaný kolem toho většího silonového nosu,drží dobře, vypadnout ven nemůže....jo a jen pro zasmání nad vlastní šikovností..ode dneška s sebou vozím krásný náhradní díl,šroub zadního silentu mi totiž zapadl do rámu..........tak jsem ho tam nakonec nechal a nalil tam barvu ,ať se tam přilepí a neharaší.....
Tomin
Saturday 07 November 2009 - 21:39:28 Citovat
Host
Ivan napsal ...

Zpevnilo...můžu i zítra vyfotitit i ty plechové podkůvky.

Jestli te muzu poprosit, byl bych moc rad. Diky predem.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1774 sec,0.1426 z toho dotazů.