• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
olej do serva omega b
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
HONZA
Monday 24 November 2008 - 23:13:40 Citovat
Host
jaky olej do serva???po jakem case jse meni mama totis pocit ze mi ubylo oleje v servu
Sup
Tuesday 25 November 2008 - 00:20:58 Citovat
Uživatel #1465
Registrován: Friday 04 April 2008 - 01:01:29
Příspěvků: 233
Ahoj Honzo. V odpovědi na Tvůj dotaz bych Tě poprosil, aby si použil v "Poradně" pole pro vyhledávání - v Tvém případě zadej nějaké podobné klíčové slovo nebo spojení slov jako: servo ; servočepadlo; servo olej, olej do posilovače řízení; atd. Možná budeš překvapenej, kolik budeš mít k dispozici odpovědí, které kromě přímého zodpovězení Tvého dotazu nabídnou i varianty řešení a různé užitečné postřehy z této oblasti. Obecně vyhledávání netrvá dlouho a měl by si ho využít vždy v první řadě. Teprve v případě, že by se Ti odpověď na Tvůj dotaz nepodařilo vyhledáváním v poradně získat, pak založ nové vlákno. Založením nového vlákna X krát probíraného problému bohužel poradna ztrácí svou přehlednost.
Pokud tedy nezískaš v poradně informace o tom servoolejíčku (což předem vylučuji !!(a) , písni sem znovu, určitě Ti někdo podá pomocnou ruku. Měj se, Sup.
PS: A nezlob se, nemyslím to ani, zle! !!(a)

Sup je trpělivý pták.
Plejtvák (Omega B car X25XE)
Stříbrná Sršeň (FIAT Ducato 3.0 D Multijet Modular)
JAK JSEM NA TOM JÁ

A JAK JSME NA TOM SPOLEČNĚ
Martas
Tuesday 25 November 2008 - 06:23:36 Citovat
Host
HONZA napsal ...

jaky olej do serva???po jakem case jse meni mama totis pocit ze mi ubylo oleje v servu


Pocity jsou fajn vec, ale neni lepsi sundat vicko nadrzky oleje do serva a podivat se ?

Jinak viz SUP, v poradne je toho az az ....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1697 sec,0.1349 z toho dotazů.