• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vrzani praskani omega2,5td
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Wednesday 12 November 2008 - 20:54:46 Citovat
Host
pomoooc mam omegu 1995b 2,5td a pri jizde me neco vrze vzadu od kol a kdzz slapnu na brzdu tak v tom prASKNE NEVIM bRZDICE OK UPLNE NOVE DESKY PUL ROKU STARE JEDINE CO JSEM ZJISTIL ZE MI TROCHU TECOU TLUMICE SNAD MI NEKDO PORADI DIIIIKYYY
JOB
Wednesday 12 November 2008 - 21:03:24 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No obecně se blbě radí ohledně zvuků.Ale u 95´to můžou bejt už i silentbloky.Zkontroluj pružiny a i ty tlumiče.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

D.J.
Thursday 13 November 2008 - 12:59:04 Citovat
Host
Mě tam taky občas něco vrzne, hlavně z rána a teď, když je chladněji. Mám podezření na gumy v horním uložení tlumiče, je tam myslím taková trubička nasazená na pístnici, která prochází zkrz díru v kastli přes gumové kulaté silentbloky. Já ji mám už vyrezlou a mám pocit, že když je tam vůle, tak ty gumy můžou vůči karoserii mít při rozjezdu pohyb a vrzat.
A to kovové lupání při brždění mi kdysi dělala OA v kombíku. Přibrzdil jsem třeba do křižovatky a najednou jako by tam vzadu něco střelilo, spíš teda cvaklo. Jenže si teď za boha nemůžu vzpomenout, čím to bylo. Zkontroluj ten velký gumový silentblok na diferáku vzadu nebo gumy uložení stabilizátoru.
Anonymní
Saturday 15 November 2008 - 20:26:18 Citovat
Host
d.j-opravENO covece steloval jsem pakny a kupodivu prestalo to ale je zajimave ze mezi paknama a bubnokotoucem byla VULE TAK TO DELALO VRZANI PRASKANI A KDYZ JSEM TO NASTELOVAL KOUSEK OD SEBE TAK TO PRESTALO..
D.J.
Saturday 15 November 2008 - 22:15:55 Citovat
Host
Hlavně,že to přestalo, jen nechápu,jak to mohly dělat čelisti ruční brzdy, které s provozní kotoučovou brzdou nemají mechanicky nic společného. Docela zajímavý technický oříšek.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1555 sec,0.1281 z toho dotazů.