• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Citlivé řízení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Ivan
Monday 10 November 2008 - 07:36:37 Citovat
Host
Ahoj ,koupil jsem Omegu c 2.2 16v.Při jízdě přes nerovnosti se mi zdá,že se citelně otřesy přenáší do volantu.Přitom přední náprava je o.k., čepy ,silenty,tlumiče jsou nové.Předtím jsem měl 8 roků Rekorda,který má velmi podobnou přední nápravu a tam se do řízení otřesy z nerovností nepřenášely vůbec.Chci ze zeptat,jaké máte vy zkušenosti,jestli je Omega takhle více citlivá nebo mám hledat chybu.Dík.
Csala
Monday 10 November 2008 - 11:14:25 Citovat
Host
Ahoj.
Napis, ake pneu mas obute, hlavne rozmer.
Tomin
Monday 10 November 2008 - 11:52:15 Citovat
Host
Kdyz jsem mel na OB 205ky, nic jsem nepozoroval. Od te doby co mam tezky 225ky tak to obcas slusne kopne do volantu pri prejezdu nerovnosti pokud je zrovna zatoceno.
Ale u tech 225 se to da pochopit. Ta guma proste neco vazi a pri te sirce vznikaji znatelne vetsi sily na rizeni.
Ivan
Friday 14 November 2008 - 08:53:31 Citovat
Host
Nahodil jsem zimní plecháče,195/65/15,je to trochu lepší.ale stejně se mi řízení zdápři přejezdu nerovností takové utřepané,na takový luxusní kočár...přitom na nápravě je vše O.K.,možná můžou být slentbloky ramen moc měkké...kdysi se to řešilo,že se dal na prostřední spojovačku maličký tlumič a bylo po problému..tak si budu muset asi zvyknout,mám dojem ,že to bude konstrukcí řízení,které je v rovném směru přece jen přeposilované a tudíž zbytečně citlivé.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1247 sec,0.0976 z toho dotazů.