• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Da se zapojit neorigo radio na bose sound system?
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pivasek
Sunday 21 September 2008 - 13:53:01 Citovat
Host
Ahoj, mám Omegu sedan rok 2002 s autoradiem CCRT2008 a BOSE systemem(repra ve vsech dverich, na zadnim plate + BOSE zesilovac v kufru) a rozhodl jsem se origo radio nahradit Pioneerem AVIC-F900BT. Problem je, ze po pripojeni Pioneeru vse bezi, ale z repraku nejde absolutne zadny zvuk. Zkouseli jsme Pioneer zapojit u brachy v Omeze(nema BOSE system) a tam krasne hraje. Nevite jestli je nejaka moznost zapojit neorigo radio na BOSE system? Menit vsechny repraky se mi fakt nechce.
kosik plny ovoce
Sunday 21 September 2008 - 14:50:48 Citovat
Host
co tam je za konektor? ISO? pravdepodobne zalezi na propojeni konektoru radia s konektorem, ktery vede k zesilovaci... v repro problem nebude
Pivasek
Sunday 21 September 2008 - 15:40:46 Citovat
Host
Je tam ISO konektor. Zkousel jsem na to pripojit vic radii a zadny nehraje, jen to origo CCRT2008. Na netu jsem nasel par anglickych diskusi na problematiku pripojeni neorigo radia na Bose system, ale nakonec to vsichni resily vymenou repraku.
kosik plny ovoce
Sunday 21 September 2008 - 16:02:07 Citovat
Host
to musi byt blbost, reprak je jenom menic signalu ze zdroje... jdi do kufru a odpoj nejakej reprak od zesilovace a na ten konektor pripoj nejaky zdroj zvuku a urcite by melo z toho repra neco jit, pac jinak si to neumim predstavit... mozna je jine pripojeni v iso konektoru mezi starym radiem a zesilovacem... najdi si na netu zapojeni iso konektoru a podivej se, jestli je to na tech dratech nejak poznaceny a popripade to postipej a pozapojuj podle normalizovaneho zapojeni a pripoj nove radio... nebo si natahni do kufru napajeni pro radio a pripoj na vystup pro nejaky reprak reprak a mel by hrat... jinak, nez dratama to asi nebude
Pivasek
Sunday 21 September 2008 - 16:47:06 Citovat
Host
Mě se to naprimo moc pripojovat nechce.. Bose repraky pry maji odpor 1 nebo 2 ohmy, nevim jestli by to novy radio zkouslo.
kosik plny ovoce
Sunday 21 September 2008 - 16:51:12 Citovat
Host
aha... no a co kabel na vstup do zesilovace? jak je tam vyreseny vstup? poptam se par audiofilu, co rikaji na tu impedanci:)
Pivasek
Sunday 21 September 2008 - 17:00:23 Citovat
Host
jak je reseny kabel na vstup do zesilovace nevim, moc se v tehle vecech nevyznám a ten zesilovac je schovany v plastovym krytu pod zadnim platem, takze ani nevim, jak bych se k nemu dostal.
Anonymní
Sunday 21 September 2008 - 21:10:29 Citovat
Host
neni na tech kabelech na iso konektoru, ktere vedou smerem k zesilovaci nejake popisky?
KopA
Sunday 21 September 2008 - 23:38:15 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Tady mate chlapi. Pokud jede BOSE zesik pres ten horni konektor tak to je problem - zapojeni sem nikde nevidel.






Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Csala
Monday 22 September 2008 - 08:30:31 Citovat
Host
Pivasek napsal ...

Mě se to naprimo moc pripojovat nechce.. Bose repraky pry maji odpor 1 nebo 2 ohmy, nevim jestli by to novy radio zkouslo.

Na kvalitnom repraku by impedancia mala byt uvedena. Pripadne ak je reprak zle pristupny, dostat sa k jeho dratom a odpor kvalitnym merakom zmerat. Ak ma reprak impedanciu 1 ohm, tak to je fakt malo na klasicke radio. A ten Bose system je nejaky vykonovy zosilnovac? Ak ano, tak ma predsa nejaky vstupny konektor. A dobre nove radio ma tiez vystupny konektor na napajanie vykonoveho zosilnovaca signalom. Ak to spravne poprepajas, malo by to hrat !!(a) Ma to tvoje nove radio vystup na zosilnovac?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2072 sec,0.1719 z toho dotazů.