• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra eletrika :: Re: dálkové centrální zamykání
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Hujer
Odeslal: Wednesday 04 June 2008 - 14:30:05
Máte to u Sintry taky tak, že při zamykání nebo odemykání originálním dálkovým ovladačem ( přívěšek se dvěma šedými a jedním červeným tlačítkem ) žárovky blinkrů vůbec nesignalizují otevření či uzamčení? A dá se to nějak zaktivovat?
další dotaz je zda jde nějak nastavit uzavření otevřených oken dálkovým ovladačem centrálu.
Nevím na co je to červené tlačítko na ovladači, stále jsem na to nepřišel.
Poslední odpovědi
Egi
Odeslal: Sunday 08 June 2008 - 11:32:37

Červené tlačítko slouží pro aktivaci alarmu. Za předpokladu,že je Sintra vybavena alarmem. Mě blinkry blikají při zamčení i odemčení. Jak je to u Sintry bez alarmu nevím,nemam zkušenosti. Mam alarm,tak to může být trochu jinak. U Sintry bez alarmu by mohl možná jít aktivovat červeným tlačítkem druhý zámek.
Hujer
Odeslal: Thursday 05 June 2008 - 22:50:12

Mno možná máš pravdu mám k Sintře pouze manuál psaný italsky i s obrázky ale nějak to nemůžu rozlousknout na co to červené tlačítko slouží
Meneator
Odeslal: Wednesday 04 June 2008 - 16:09:16

Jj, u sintry opravdu blinkry neblikaj, kdyz se zamyka a odmyka. K cemu je cervene tlacitko, to nevim. Tusil bych ze slouzi k naprogramovani ovladace.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0604 sec,0.0316 z toho dotazů.