• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra eletrika :: Re: přístrojová deska
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Wednesday 21 February 2007 - 22:16:36
Zdravím všechny SINTRISTI,
jsem novic, rád bych si toto autíčko koupil, mám ho vyhlédnuté v autobazaru, ale při zkušební jízdě mě překvapily údaje na přístrojové desce. Proto Vás , zkušené prosím o radu.
Je normální, že Sintra 2,2 16V benzin jede se třemi osobami na čtvrtý rychlostní stupeň 100km/hod a otáčkoměr ukazuje cca 2000ot/min???
Po zastavení a vypnutí klíčku zapalování teploměr a palivoměr neklesne na nulovou hodnotu??
Mám obavu, že to ukazuje na nějakou el. závadu, nevím.
Prosím poraďte, auto je jinak super a rád si ho koupím. Uvítám i jiné rady, na co si dát při koupi pozor.
Moc, moc děkuji, s pozdravem, snad nový SINTRISTA
Tom (tstepanek@seznam.cz)
Poslední odpovědi
Egi
Odeslal: Friday 08 August 2008 - 12:07:30

Domnívám se, že to bude stejné. Rozdíl bude spíše u otáčkoměru.
Hujer
Odeslal: Friday 08 August 2008 - 12:04:05

Nemá někdo zkušenost se záměnou přístojové desky? Konkrétně budíků? Jsou uplně stejné jak pro benzín tak pro naftu? Potřeboval bych pořídit počítadlo km a nevím zda jej můžu "vzít" z benzínové přístrojovky. Mám ty kolečka rozsypaný. __;
Egi
Odeslal: Sunday 01 June 2008 - 21:16:57

Jo jo, Vectra B je poměrně přesná, odchylka je 3 – 5km/h. U Sintry vím okolo tech 10km/h, je to i při vyšších rychlostech, na budíku 140km/h na GPS 130km/h. Při 60km/h dle radu cca 51 – 52km/h, na GPS také tak.
qpc
Odeslal: Sunday 01 June 2008 - 12:58:56

klasika,u Chrysleru 300C je japonskej motor,německá převodovka a podvozek __;
WISAStar
Odeslal: Sunday 01 June 2008 - 12:55:37

Ja mel u kazdyho auta okolo tech 5 kmh odchylku... jako ze ukazuje ze jede 55 kmh a na radaru je 50... jinak ty prevodovky byli opravdu ve ctyrkvaltu s pevnou ctyrkou. a co sem dneska koukal do sintry tak mv6 ma nejaky japonsky automat.. zadne gm ale jina znacka. nemecke auto vyrobene v americe s japonskym automatem nevim jaky mela omega tam sem nevidel
Egi
Odeslal: Sunday 01 June 2008 - 11:57:55

Jo jo, Vectra B je poměrně přesná, odchylka je 3 – 5km/h. U Sintry vím okolo tech 10km/h, je to i při vyšších rychlostech, na budíku 140km/h na GPS 130km/h. Při 60km/h dle radu cca 51 – 52km/h, na GPS také tak.
Meneator
Odeslal: Saturday 31 May 2008 - 17:34:27

Taky mi Sintra 2,2TD keca o 10km/h na padesatce (ne podle GPS, ale podle radaru co byvaji kolem silnic). Podle toho co sem tady vyse cetl je to asi normalni, ale ta odchylka mi prijde pomerne velika.. Jestli je pri vyssich rychlostech jeste markantnejsi, tak je to udaj vicemene orientacni. Vectra mi keca tak max o 3km/h.
Egi
Odeslal: Saturday 31 May 2008 - 11:32:45

Náhon na tachometr je elektronický. Oproti GPS to u mě ukecává +- 10km/h.
Hujer
Odeslal: Friday 30 May 2008 - 21:31:19

Mně by teda zajímalo zda je to u všech Sinter, že ručička tachometru ukazuje odchylku od skutečné rychlosti a zda se s tím dá něco dělat. A to už vůbec netuším zda je tím i zkresleno počítadlo ujeté vzdálenosti a tím pádem i propočty průměrné spotřeby.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0555 sec,0.0287 z toho dotazů.