• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo exteriér :: Re: zrcatka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Wednesday 20 December 2006 - 11:50:16
Mam asi hodne trapnej dotaz. Jeste nikdy jsem nesklapel u corsy zrcatka a chci jet do mycky,ale nejak mi ty zrcatka nejdou sklopit... Nechci moc tlacit,abych neco neulomil... Sklapeji se stejnym zpusobem jako u jinych aut (felicia,octavia,..)?
Poslední odpovědi
vrgada
Odeslal: Thursday 04 January 2007 - 15:48:30

2Halis
Uz jsemm chytrejsi, na ujetych fotkach jsem nasel hned 2 mycky mijici auto, ale jsou to nejaky obryne prsa k aut nedosahnou:-)
Odkaz
Halis
Odeslal: Thursday 21 December 2006 - 07:59:42

Myslím, že je to ta paní, co je do půl těla nahá a tře se o auto prsama... ?lola
vrgada
Odeslal: Thursday 21 December 2006 - 07:54:50

Co je to mycka?
Anonymní
Odeslal: Thursday 21 December 2006 - 06:08:12

Jak u Corsy C (rv. 2006), tak i u Corsy D jdou zrcatka sklapet lehce proti smeru jizdy _;
RRAAFF
Odeslal: Wednesday 20 December 2006 - 20:46:58

V myčce jsem já ani rodiče nikdy zrcátka nesklápěl (Omega A 2x, Vectra B(tam už ji ale z 98% meju ručně), Citroen XM, chvilku půjčená Laguna) a nikdy problém nebyl
JOB
Odeslal: Wednesday 20 December 2006 - 20:41:07

Já bych to řekl takto : Když vlezeš do hračkářství vezmeš si do ruky jakoukoliv hračku tak je na ní napsáno že je nevhodná pro děti do tří let a to i na chrastítkách a kousátkách pro nemluvňata. ?lola Proste se tím provozovatelé kryjou.
VGT
Odeslal: Wednesday 20 December 2006 - 19:00:32

U myček je sice napsáno, že se mají sklopit zrcátka, ale já to nikdy nesklápím (naposled jsem sklápěl zrcátka v minulém století u Š 120, ten nápis u myček se zřejmě přepisuje od těch dob. Tehdy ta zrcátka sklopit bylo vhodné - měla jinou konstrukci než mají ta novější, dnešní).
Anonymní
Odeslal: Wednesday 20 December 2006 - 18:23:47

Anonymní napsal ...

Diky za odpovedi. No znamej mi rikal,ze to tam je napsany,ze se maji sklopit zrcatka.


Takovy napis jsem v mycce jeste nevidel a navic u vetsiny aut si skopenim zrcatek znemoznis umyt pomerne exponovanou a dulezitou cast prednich oken a navic se ti ty zrcatka neumejou.
Anonymní
Odeslal: Wednesday 20 December 2006 - 18:20:00

Diky za odpovedi. No znamej mi rikal,ze to tam je napsany,ze se maji sklopit zrcatka.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0933 sec,0.0654 z toho dotazů.