• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo exteriér :: Re: Prasklé čelní sklo
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
RADE
Odeslal: Saturday 12 August 2006 - 11:52:21
Zdravim.Prasklo mi čelní sklo,chtěl bych vědet jestli někdo nevi kolik stojí nové i s výměnou.
Poslední odpovědi
omegalukin
Odeslal: Friday 13 April 2007 - 23:13:35

Já se o to připojištění zajímal asi před půl rokem, do telefonu mi u Kooperativy řekli, že to musím přistavit před pojišťovnu, kde si to sklo porhlédnou a vyfotí... Tak nevím.
JOB
Odeslal: Friday 13 April 2007 - 23:03:41

omegalukin napsal ...

Mám béčkovou, áčkovou jsem měl do loňska a u té jsem to šméčko s pojišťovnou právě uplatňoval... Tehdy to ale šlo z povinného ručení přívěsného vozíku bohužel v pojišťovně neznám nikoho, kdo by mi to teď připojistil. Prasklina mi roste, během dvou dnů má už přes 20 cm



Žiješ v moderní době .Zjednej si pojištění přes internet.Nechtěli po mě nic vidět
omegalukin
Odeslal: Friday 13 April 2007 - 23:01:01

Mám béčkovou, áčkovou jsem měl do loňska a u té jsem to šméčko s pojišťovnou právě uplatňoval... Tehdy to ale šlo z povinného ručení přívěsného vozíku bohužel v pojišťovně neznám nikoho, kdo by mi to teď připojistil. Prasklina mi roste, během dvou dnů má už přes 20 cm
Legend
Odeslal: Friday 13 April 2007 - 18:57:52

omegalukin: Máš áčkovou nebo béčkovou omegu? Zkus to aspoň připojistit, než investovat tolik do okna.
omegalukin
Odeslal: Friday 13 April 2007 - 18:40:56

Tak dneska jsem ve firmě na autoskla nepochodil. Mou prasklinu již prý neopraví. Bohužel zasahuje i pod těsnící lištu a je již údajně moc velká. To samé mi potvrdil i známý servisman, takže mě čeká investice kolem 8 tisíc i s bausetem za předpokladu, že mi to sklo sežene známý za nákupku... Jsem z toho na švestku (
Martas
Odeslal: Friday 13 April 2007 - 17:36:04

Opravit lze i dlouhou prasklinu, dokonce mnohem lepe nez dulek/pavouka ale vzhledem k cene v radu nekolika set korun za centimetr je to nerentabilni.
walto
Odeslal: Friday 13 April 2007 - 17:20:58

Marto, predpokladal som, ze male opravu robia takto "vsade". Ja som pisal o sposobe opravy skla vseobecne, lebo som nevedel ako ma poskodene sklo dopytujuci.
S opravou dlhej praskliny skusenost nemam, zrejme sa to inak ako vymenou opravit ani neda. Jedine, zeby niekto mal dobru zosivacku.
V konecnom dosledku sa mi uz stalo aj to, ze male poskodenie opravene ako som pisal, fungovalo asi rok az do doby, pokym som musel nechat auto dlhsiu dobu na slnku a na druhy den bolo prasknute krizom po sirke. prasklina prechadzala miestom opravy.
Kazda oprava celneho skla je trochu loteria. Bezpecnejsia je vymena.
Martas
Odeslal: Friday 13 April 2007 - 10:31:10

walto napsal ...

U nas na Slovensku sa male poskodenia daju v profifirme opravit uplne bezne. Mam s tym osobnu skusenost. Poskodenie navrtaju, do dierky napustia nejake lepidlo, potom to zahreju a za cca 1/2 hod je hotovo.
Cca 500 Sk.


To se dela "vsude" ale je to jen na opravu velmi maleho poskozeni.
Halis
Odeslal: Friday 13 April 2007 - 10:26:46

například tady... Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0524 sec,0.0239 z toho dotazů.