• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka :: Re: tuhé řazení
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
pavel
Odeslal: Sunday 26 February 2006 - 21:31:02
Mam vebe 1.8 16V , jde mi nějak ztuha zařadit rychlost .
Stačilo by něco jen promazat u řadící paky , nemate někdo podobnou zkušenost . Díky za případné rady .
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Monday 21 March 2016 - 22:13:52

O tom nic nevím.
Anonymní
Odeslal: Monday 21 March 2016 - 21:55:56

Nelze u té zafiry naopak seřizovat pedál?
Colommbo
Odeslal: Monday 21 March 2016 - 17:20:54

Už ZafA má kapalinové ovládání a pochybuju, že novější ZafB by měla mechaniku. Tedy žádný seřizovací mechanismus nehledej, spojku a její krok seřizovat nelze.

Anonymní
Odeslal: Monday 21 March 2016 - 15:29:19

no mám zafiru - a počítám že asi kapalinovou spojku
Colommbo
Odeslal: Monday 21 March 2016 - 13:40:11

Máš-li kapalinové ovládání spojky (a ne mechanické táhlo), tož žádnou matičku ani nehledej...
Anonymní
Odeslal: Monday 21 March 2016 - 13:00:43

ahoj, prosímtě, kde je ta matička pro seřízení spojky? Taky mi jde řazení hodně ztuha, když se motor zahřeje, je to lepší ale pořád horor.
Zdeněk
Odeslal: Wednesday 04 April 2012 - 11:05:43

Ahoj, měl jsem podobný problém u své Astry F 1,6 8v, začalo to obtížným zařazováním zpátečky, pak i ostatní rychlosti.Čím teplejší tím horší.Prostě horor.Zkoušel jsem meziplyn, trochu to pomohlo.Už jsem se smířil s tím,že budu muset zainvestovat do opravy vyběhané kulisy, když se samo objevilo vskutku elegantní řešení problému.Můj kamarád jen hrábnul na seřízení spojky( zabírala moc nahoře)a přitáhl matičku o cca 6mm.Od té doby do řadičky jen cvrnkám.
Ondra
Odeslal: Tuesday 20 July 2010 - 17:27:54

Zdravim, radit i vyrazovat mi jde celkem bez problemu, ale nechce se mi paka vracet do nulove polohy (zleva i zprava), je to jakoby zatuhle. Napr. kdyz ji z neutralu vyhnu k sobe a pustim, tak se stezi vrati do pulky. Nevite cim by to mohlo byt? Jaky je vubec mechanizmus navratu paky? Diky VeBe Z22SE
Petr
Odeslal: Monday 27 February 2006 - 18:46:42

Mne to jednou taky delalo, ze slo strasne ztuha zaradit hlavne jednicku a dvojku, ale ne ze by byl problem nekde v prevodovce nebo tak... Stacilo mi promazat kulisu radici paky a facha to uz rok bezchybne. Holt levna oprava... Treba ti to taky pomuze

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0481 sec,0.0189 z toho dotazů.