• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Commodore :: COMMODORE :: Commodore podvozek :: Re: Dotaz brzdy
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tomáš
Odeslal: Friday 16 December 2005 - 21:41:29
Zdravím,už nějaký čas stavím commo B a chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte z čeho by tam šly narvat nějaké výkonější brzdy.Mám tam motor z omegy 3000 24v a ten už bude chtít něčím lepším ubrzdit Díky za radu Jo a neíte jestli by tam šel dát z nějakého oplu samosfor?
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Tuesday 04 August 2009 - 18:16:58

koukam že se to tu za tu dobu co jem to napsal docela rozjelo,ale rada stejně žádná
Každopádně brzdy(třmeny) přední z bmw E23 735,neo 740 to už tet nevím.Každopádně jsou to 4 pístky a pasujou naprosto přesně, jen se to přešroubuje a hotovo

Co se dynamiiky C30se týče je to nejlepší motor vod opla a jede perfektně, rozhodně to je lepší než mv6 která má papírově větší výkon.
Anonymní
Odeslal: Saturday 19 April 2008 - 21:39:24

radek napsal ...

ozivil jsem toto tema protoze znam historii toho projektu ..Byt tebou tome dam tam brzdy z omegy 3000 ale zase je mit ze?jabych mel cele auto naprodej i s brzdama ktere si tam myslim kupoval zrovna ty


posli mi prosimte ty fotky jeste nedorazili.. Email
walto
Odeslal: Friday 18 April 2008 - 13:32:37

Tomas, mozno Ti poradia tu: Odkaz
WISAStar
Odeslal: Thursday 17 April 2008 - 23:25:25

radek napsal ...

ozivil jsem toto tema protoze znam historii toho projektu ..Byt tebou tome dam tam brzdy z omegy 3000 ale zase je mit ze?jabych mel cele auto naprodej i s brzdama ktere si tam myslim kupoval zrovna ty


mas omegu 3000 ?? ozvy se mi prosimte na 774614564 dik
radek
Odeslal: Thursday 17 April 2008 - 22:53:11

ozivil jsem toto tema protoze znam historii toho projektu ..Byt tebou tome dam tam brzdy z omegy 3000 ale zase je mit ze?jabych mel cele auto naprodej i s brzdama ktere si tam myslim kupoval zrovna ty
KopA
Odeslal: Thursday 17 April 2008 - 20:15:20

Tomáš napsal ...

Zdravím,už nějaký čas stavím commo B a chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte z čeho by tam šly narvat nějaké výkonější brzdy.Mám tam motor z omegy 3000 24v a ten už bude chtít něčím lepším ubrzdit Díky za radu Jo a neíte jestli by tam šel dát z nějakého oplu samosfor?


Odpoved se primo nabizi - co takhle prave z te Omegy co z ni mas motor. Ty brzdy jsou dimenzovane na hmotnost auta a vykon motoru takze by mely byt naprosto OK. Taktez pokud byl v aute 3.0 24V DualRam vetsinou tam byl taky samosvor.
Pokud se ptas na typ auta z ktereho by dily presene pasovaly (tzn. abys nemusel nic upravovat) tak takove asi nebude. Comm. je uz kousek pro sberatele takze budes muset vsechny "novejsi" dily nebo jejich uchyceni podle me nejak uzpusobovat.

Preju ti at to dotahnes do konce. _;

HUH co to??? ted koukam ze radek vtipne odpovedel na dotaz tomase starty pres 2 roky a tim tohle uz urcite neaktualni vlakno opet ozivil. No tak asi uz nic NO. __;
WISAStar
Odeslal: Thursday 17 April 2008 - 00:28:08

JardaB napsal ...

Auto jezdi na motor, ne na brzdy
Ale fakt nevim, jak je to mysleno - To je to auto tak lehke? Jinak ten motor zazracnou dynamiku zrovna nema...


Znas nejakej jinej motor od oplu kterej ma lepsi parametry? krome turba s kalibry kterej se neda sehnat tak nevim....
WISAStar
Odeslal: Thursday 17 April 2008 - 00:25:48

hmm zase kazdej odsuzuje.... tak proc tu nejakou sekci o upravach neudelate?!!!!!!! a nechapu jak muzete vedet ze mu tu nikdo neporadi......... : !_;
JardaB
Odeslal: Wednesday 16 April 2008 - 21:18:54

Auto jezdi na motor, ne na brzdy
Ale fakt nevim, jak je to mysleno - To je to auto tak lehke? Jinak ten motor zazracnou dynamiku zrovna nema...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0822 sec,0.0539 z toho dotazů.