• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo exteriér :: Re: Ostřikovač
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
kavak
Odeslal: Friday 25 November 2005 - 15:52:14
Zdravím všechny ! Jedná se o opel corsa 1,2 16v r.v. 1999,
když zapnu páčku na ostříkání zadního skla tak de pouze slyšet motorek, ale voda neteče. Ze zadní strany auta de cítit voda do ostřikovačů. zřejmě bude někde vypadlá hadička ...Má s tím někdo zkušenosti? Jak odstraním závadu?
Poslední odpovědi
el_kremo
Odeslal: Thursday 29 November 2007 - 13:10:29

já to mám taky tak prasklý v tom gumovým ohybu, ale ta hadička je schovaná že ji skoro neni vidět a obě půlky jsou daleko od sebe, takže to radši nadstavím, musel jsem vytáhnout trysku i hadičku ze dveří a až to nadstavím, tak to navlíknu zpátky, vypáčil jsem to plastovýma paknama na výměnu cyklo-pneu
Corsar
Odeslal: Friday 08 September 2006 - 00:12:22

No tam jsem koukal, ale hadicka vypada neporusene, navic je tam sucho. Tipoval bych, ze hadicka nekde vypadla (z ostrikovace nejde ani kapka), ale nevim, kde muzou by nejake spoje.

Chytra kniha "Jak na to..." bohuzel mlci.
macil
Odeslal: Thursday 07 September 2006 - 22:22:40

Mne na Astre F tá hadička praskla v tom gumenom vlnovci medzi karosériou a piatymi dverami.
Corsar
Odeslal: Thursday 07 September 2006 - 14:38:34

Mohl by mi nìkdo z vas prozradit, kudy vede hadicka k zadnimu ostrikovaci (Corsa B, petidverova). Nedavno mi uplne vysadil zadni ostrikovac (uz pred tim sel nejak hur). Kdyz jsem odklopil kryt, pres ktery se leze k levemu zadnimu svetlu, tak tam bylo pene mokro. Pri zapnuti ostrikovace tam seshora tece proud vody. Nemuzu prijit na to, kde je hadicka porusena.
Škopík
Odeslal: Friday 09 December 2005 - 15:29:57

No přeně tak měl jsem to samé u Corsy z 97 roku, přepůlená hadička v 3.dveřích, vyřešil jsem to plastovou trubičkou kterou jsem tu hadičku spojil. V pořádku to funguje
kavak
Odeslal: Tuesday 06 December 2005 - 22:34:26

Děkuji za rady: Byla to přeťátá pŕívodní hadička v pátých dveřích v místě gumovýho husího krku.
riwal
Odeslal: Monday 28 November 2005 - 10:46:43

Taky jsem měl stejné příznaky, ale u mě to byla prasklá hřídelka čerpadla - motorek s čerpadlem je nerozebíratelnej, takže z vrakáče za 1100,-
Petrx
Odeslal: Monday 28 November 2005 - 10:13:20

Přesně ten samý problém, až na to že já ten druhý konec hadičky našel až u zadních dveří a tudiž jsem musel rozmontovat i tapec střechy
MirekS
Odeslal: Sunday 27 November 2005 - 16:18:49

Stejné auto a stejný ročník, hadička prasklá v gumovém husím krku u pantu 5. dveří, kapalina pak tekla do kufru. Protože tekla přes konektor za levou plastovou bočnicí kufru, byly zoxidované i jeho kontakty. Opravu jsem řešil vsazením nového kusu hadičky přes plastové trubičky jako spojky.
V.L.K.
Odeslal: Friday 25 November 2005 - 16:14:20

Tu samou závadu jsem řešil u Astry F. Bylo přeťátá pŕívodní hadička v pátých dveřích v místě gumovýho husího krku co vede z 5.dveří pod tapicírunk střechy. Nebo můžeš mít hadičku vypadlou přímo vzadu u trysky. K tý se dostaneš když sundáš horní obložení 5.dveří.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0923 sec,0.0501 z toho dotazů.