• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika :: Re: NEFUNGUJE KLAKSON
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
KAKOS
Odeslal: Tuesday 16 August 2005 - 18:04:04
Nazdarek tak uz mam oplika Astru G 98 1.8 16v doma a je super jen mam problem s klaksonem muze mi nekdo poradit cim to muze byt pojistka je ok a relatko spina,ale netroubi prosim o radu kde co najdu.diky moc
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Sunday 19 March 2023 - 07:30:13

Je to znamy problem, "opotrebovane" ridici jednotky. Autorizak to resi vymenou cele jednotky, ale ta jednotka jde poopravit. Neznam uplne podrobnosti ale resi se to myslim nalepeni kusu plechu do urcteho mista. Poptat se v servisu specializujicim se na Opely, mohli by vedet.
Jan Bláha
Odeslal: Friday 17 March 2023 - 13:23:04

Autoopravna Šišák napsal ...

Přátelé. měl jsem stený problém. Již padesát roků opravuji auta,ale tak debilní způsob opravy jsem ještě nezažil. - ale FUNGUJE.
1. Vypni světla na 0 a zkus jestli troubí
2. zapni klíč, ale nestarkuj a zllum osvětlení přístrojové desky
3. vypni klíč Nastavení auta se restaruje.
4. zapni zapalování, zkus troubení, pak zapni světla ( automat i normální polohy vypínače světel ), můžeš i nastartovat a vyzkoušej troubení Vše funguje
Nevím, kdo to vymyslel, ale dávám to dál.

Díky, už jsem chtěl bagrovat volant...
Troubení funguje tak asi do poloviny podsvícení, pak už netroubí, asi máme používat světelnou houkačku..... za svůj život, jsem se také s takovou závadou nesetkal, někdo to asi blbě naprogramoval, nebo je někde na kostře nějaký přechodový odpor, asi....
Anonymní
Odeslal: Tuesday 21 September 2021 - 13:41:44

Přátelé. měl jsem stený problém. Již padesát roků opravuji auta,ale tak debilní způsob opravy jsem ještě nezažil. - ale FUNGUJE.
1. Vypni světla na 0 a zkus jestli troubí
2. zapni klíč, ale nestarkuj a zllum osvětlení přístrojové desky
3. vypni klíč Nastavení auta se restaruje.
4. zapni zapalování, zkus troubení, pak zapni světla ( automat i normální polohy vypínače světel ), můžeš i nastartovat a vyzkoušej troubení Vše funguje
Nevím, kdo to vymyslel, ale dávám to dál.
AutoopravnaŠišák
Odeslal: Monday 20 September 2021 - 12:24:55

Autoopravna Šišák
Odeslal: Monday 20 September 2021 - 12:20:13

Přátelé. měl jsem stený problém. Již padesát roků opravuji auta,ale tak debilní způsob opravy jsem ještě nezažil. - ale FUNGUJE.
1. Vypni světla na 0 a zkus jestli troubí
2. zapni klíč, ale nestarkuj a zllum osvětlení přístrojové desky
3. vypni klíč Nastavení auta se restaruje.
4. zapni zapalování, zkus troubení, pak zapni světla ( automat i normální polohy vypínače světel ), můžeš i nastartovat a vyzkoušej troubení Vše funguje
Nevím, kdo to vymyslel, ale dávám to dál.
Autoopravna Šišák
Odeslal: Monday 20 September 2021 - 09:50:13

Přátelé. měl jsem stený problém. Již padesát roků opravuji auta,ale tak debilní způsob opravy jsem ještě nezažil. - ale FUNGUJE.
1. Vypni světla na 0 a zkus jestli troubí
2. zapni klíč, ale nestarkuj a zllum osvětlení přístrojové desky
3. vypni klíč Nastavení auta se restaruje.
4. zapni zapalování, zkus troubení, pak zapni světla ( automat i normální polohy vypínače světel ), můžeš i nastartovat a vyzkoušej troubení Vše funguje
Nevím, kdo to vymyslel, ale dávám to dál.
klubo
Odeslal: Friday 19 August 2005 - 20:20:14

pod kapotou nahoře u stěračů je klakson alarmu a ne klakson na troubení
MILUNAEVIKU
Odeslal: Friday 19 August 2005 - 20:11:36

DIKY MOC ZA RADY.ODPOLEDNE JSEM PATRALA A NASLA JSEM NECO V MOTORU U RIDICE NAHORE POD PLAST.KRYTEM JAK JSOU STERACE MUZE TO BYT TA FANFARA ZAROVKA MI SVITILA,ALE ZVUK ZADNY TAK NEVIM CO S TIM A TO DROBNE OPRAVY ZVLADAM.JO PROSIM O RADU S PALUBNIM PC MAM HO V ANGLICTINE A CESKY MANUAL NEMAM CO VSE ZOBRAZUJE?ANGLICKY A PAK CESKY DIKY MOC CHTELA BYCH SE V TOM VYZNAT.DEKUJI PREDEM VSEM CO PORADI.
klubo
Odeslal: Friday 19 August 2005 - 16:10:09

u géčka je klakson/fanfáry na straně u spolujezdceza přednim nárazníkem jakoby vedle místa na mlhovku, zezhora se tam dostat nedá, jedině zespoda
Yper
Odeslal: Friday 19 August 2005 - 14:21:36

No, jak fanfáry, tak i případně klakson, bývá někde na spodku - před motorem - za předním nárazníkem.
"Milunaeviku", asi budeš muset na záda.
Možná jde na něj sáhnout i shora, ale já si ho prohlížel vždy, když bylo auto na zvedáku v servisu.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1060 sec,0.0758 z toho dotazů.