







| Témata příspěvků | |
| pcjag | Jeątě mám prosbu o zaslání hláąek na palubním počítači Omegy C a chci se zeptat jestli nejde počítač přepnout do angličtiny???? Neumím německy..... |
| Poslední odpovědi | |
| pcjag | Jo rozumím, uľ mi to doąlo u Opla, tak ľe do servisu.... Díky vąem.... |
| klubo | da se přepnout u vąech pal.pc ale u větąiny jenom přes Tech2 v oplu, je to prace na 5 minut |
| Jakub | Mě by to taky docela zajímalo. Dá se přepnout jazyk na palubnim počítači u Omegy B? |
| pcjag | Tak skvělé, a jak????? Dík |
| pechy furt bez regis | počítač lze během chvíle přepnout do angličtiny u Opla |