• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Re: Teče brzdovka ze zadního třmenu kola
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Astra
Odeslal: Sunday 11 March 2018 - 21:33:26
Zdravím vás,
začala mi ubývat brzdová kapalina.
Na zadním kole u kotouče na brzdovém třmenu zevnitř, jsem měl třmen mokrý, utřel jsem ho hadrou a po zmáčknutí pedálu mi to začalo téct v bodě kde je šipka, začalo se to močit pod tím kovovým obdélníčkem. Zkusil jsem dotáhnout šroubek nad ním, ale byl dotáhlý dost, dotáhnout nešel.

Neporadil by mi někdo co může být špatné v tom třmenu a zda je možné ho opravit?

Děkuji vám moc


Poslední odpovědi
Astra
Odeslal: Sunday 01 April 2018 - 08:26:19

Zdravím vás,
podložky tam byly hliníkové, dal jsem na vás a koupil měděné 10x15 a teď už je to dobré.
Chci vám tady moc poděkovat za radu.
Děkuji vám moc
Palic
Odeslal: Tuesday 27 March 2018 - 13:35:23

nevim o kterou astru se jedna , kazdopadne bude potreba ten prutokovy sroub demontovat a vymenit medene podlozky jak pod sroubem tak i pod tim domeckem brzdove hadice... predpokladam ze tam bude 10*15mm podlozka a sroub M10.... u A-G podlozka 5 62 730 a sroub 5 43 106... na prase se da i ten puvodni sroub pouzit.... nesmi byt uz zkrouceny, pozna se podle diry v nem ze strany, pokud je uz ovalna tak kazdopadne novy...... ja bych dal novy tak jako tak.... jde o brzdy

jinak podle obrazku to skoro vypada ze tam ta podlozka mezi domeckem a brzdicem neni....

pak je jeste otazka jestli neni ten trmen praskly......

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0586 sec,0.0266 z toho dotazů.