







| Témata příspěvků | |
| Hans237 | Po výměně baterie se při startování z levého reproduktoru ozývá cca. 5 pípnutí v rychlém sledu. Nevíte někdo jak to odstranit ? V posledním tažení staré autobaterie se při pokusu o startování samo zapínalo rádio, tak myslím, že to bude mít spojitost. Díky za rady. |
| Poslední odpovědi | |
| Anonymní | MĚ TO ZASE PÍPÁ KDYŽ ŠLÁPNU NA BRZU NEVIM PROČ NECHÁPUTO |