• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor :: Re: Vectra b 2.5 vynechávání
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Riddick5146
Odeslal: Saturday 26 December 2015 - 01:38:03
Dobrý den mám problém se svojí Vebe X25XE r.v. 1998. Auto jako by jelo na pět válců. Zkoušel jsem vyměnit EGR, Váhu vzduchy, Lambdu, Čidlo kliky a vačky. Nové svíčky a kabely. Cívka také nová. filtry vyměněny. Vstřiky ok. A v poradně jsem nic nenašel. Děkuji za jakoukoli radu
Poslední odpovědi
luluka
Odeslal: Thursday 22 March 2018 - 01:01:43

Přeskočený rozvodový řeme
Anonymní
Odeslal: Sunday 19 June 2016 - 10:38:03

V servisu mi dělaly rozvody tak mě napadlo ze by byly špatně nastavený akorát mi nejde na rozum když je auto studený tak v pohodě a jen co se to trošku zahřeje tak to začne skubat
Anonymní
Odeslal: Sunday 19 June 2016 - 03:25:12

Zdravim po delší odmlce a výměně všech čidel, snímaču a defakto všeho jako svíčky, kabely cívka, vstřiky, egr, lambdy, stále nic
Teď jsme si akorád všimly že při čtení LIVE dat z ECU vždy při přidání plynu tak že auto škube se diagnostika odpojí a nechce komunikovat s jednotkou.
Anonymní
Odeslal: Thursday 07 January 2016 - 22:37:08

Ta z té nestandartní vectry (i500 a i30) má změněný program. Už si nepamatuji přesně, protože už to jsou poněkud starší auta, ale už minimální rozdíl mezi obyč jednotkou a i500 byl posunutý omezovač +500ot (tuším) a jiná mapa právě kvuli tomu ba98 a kvůli tomu byl i rozdíl, kdy přepíná dlouhé/krátké sání. Ono to samozřejmě pojede i na tu obyč jednotku, ale není to ono...
Nicméně zminil jsem to přehrání software z původní do jiné>obyčejné proto, že tazatel zmínil "originál od Imschera" a domníval jsem se, že má i500.
qpc
Odeslal: Thursday 07 January 2016 - 22:01:28

neznám od Irmschera jednotku,která je jiná od standartní.Pouze u vectry i500 a i30 a to jen v čidle klepání(natural98),takže nepodstatné......pokud tazatel nasadí jakoukoliv jednotku od x25xe,melo by to standartne fungovat.
Anonymní
Odeslal: Thursday 07 January 2016 - 21:13:09

Pokud máš řj od imschera a je skutečně špatná, pošli na ecu servis. Buď to opraví, nebo se domnívám, že by ti do obyč řj mohli z té tvé nahrát původní software.
qpc
Odeslal: Thursday 07 January 2016 - 21:06:43

a v čem jako je myslíš jiná ta irmscherácká? máš snad jiné vačky?nebo co
Anonymní
Odeslal: Wednesday 06 January 2016 - 19:06:29

Čidlo klepání pouze upravuje úhel zážehu. Zjednodušeně řečeno posouvá do plusu nebo mínusu kdy to hodí jiskru.
Colommbo
Odeslal: Wednesday 06 January 2016 - 12:38:41

Myslím, že čidlo klepání vliv nemá, ale nejsem automekánik ani motorář...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0474 sec,0.0167 z toho dotazů.