• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Kožené sport. sedačky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Bany16
Odeslal: Saturday 04 February 2012 - 22:32:11
Ahoj, mám v omeze prošoupanou sedačku a chtěl bych si pořídit nový. Narazil jsem na sportovní v kůži, ale ty nemají elektrické ovládání jako moje origo (posun a sklon sedačky). Tak jsem se chtěl zeptat, jestli by to šlo nějak předělat nebo ne? Jinak mám OC
Poslední odpovědi
Bany16
Odeslal: Sunday 05 February 2012 - 18:10:39

Tak to se mi ulevilo, dík moc kluci
Legend
Odeslal: Sunday 05 February 2012 - 14:23:50

na podpěru žádnej motor není, to mají v elektrice akorát BMW
ciba
Odeslal: Sunday 05 February 2012 - 14:21:08

ne ta podpera je rucni..
Bany16
Odeslal: Saturday 04 February 2012 - 23:05:06

Takže na tu nastavitelnou podpěru nohou neni žádnej motor? Já myslel, že ten přepínač zboku na sedačce (ten přední ve směru jízdy) je na tu podpěru.
Legend
Odeslal: Saturday 04 February 2012 - 22:52:36

Jde to předělat, dělal jsem to taky, protože sportovní sedadla se nikdy v elektrice nevyráběly. Jednoduše řečeno je potřeba obě sedadla rozebrat, aby z nich zůstala ta kovová kostra a pak je zase složit, akorát se použije kovová kostra v elektrice. Jediný rozdíl co je v anatomických sedadlech, že mají vyztužené boky v opěradle, je to kulatina o průměru asi 8mm, tak to je ideální z těch mechanických uříznout a přivařit na ty v elektrice. Jinak je vše bez problémů a je to práce skoro na celej den

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0485 sec,0.0137 z toho dotazů.