• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Pogumovane plasty na madlech
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
wisastar
Odeslal: Sunday 29 January 2012 - 13:27:02
Poradte mi nekdo neco na rozleptani ty hnusny gumy co je v cecku na madlech dveri. Ale aby to neznicilo ten plast pod tim... Nebo jak jinak to resite?
Poslední odpovědi
watchi
Odeslal: Wednesday 01 February 2012 - 17:07:37

myslim ze muzu prřispet do debaty.
resil jsem to nedavno. lihobenzin jsem nesehnal, tak jsem vzal aceton a slo to. je to masakr fuska, nebot je to v nekolika vrstvach naneseny. taky to jde skrabkou na rychlovarny skleneny desky - ziletka v rzacku. musi se davat ale bacha aby se nepodrel plast pod tou gumou.
Colommbo
Odeslal: Wednesday 01 February 2012 - 14:21:30

Dík za vysvětlení, připadalo mi to spíš jako nějaká umělá hmota a ne guma, ale tak dalece jsem to zas nezkoumal. Mám ten béžovej tapecírunk a ta hmota na dveřích se mi udržuje celkem snadno jen vlhkým hadrem. Jen ty nešťastný šedivý tlačítka a okolí, to fakt není vymyšlený moc prakticky
Legend
Odeslal: Wednesday 01 February 2012 - 12:53:35

Colombo: pogumované jsou celé ty velké vyklápěcí přihrádky a také okolí tlačítek, které máš na mysli, včetně té části, za které se dveře berou do ruky, když se zavírají zevnitř. Další věc je plast okolo řadící páky - taky ten stejnej hnus
Colommbo
Odeslal: Wednesday 01 February 2012 - 11:21:14

Zeptám se jako blbec, chlapi... Co přesně máte na mysli pogumovanými plasty na madlech dveří céčkový Omegy? Jsou to ta šedivá tlačítka na ovládání oken a jejich šedivý okolí, který je věčně takový upatlaný a ulepený jako kdyby byli řidič s posádkou majiteli cukrárny...? Bo žádný jiný "pogumovaný" plasty na dveřích nevidím. Ale souhlasím, pokud je to ono, už jsem se to pokoušel taky čistit, ale nenašel jsem dostatek odvahy na nějaký technický čistidla a rozpouštědla, tak jsem to jen tak šudlal a, samosebou, bez efektu. Je to hnus, Velebnosti __;
Ivan..
Odeslal: Tuesday 31 January 2012 - 16:14:12


Ne,vypadá to docela dobře,ten šedý lesklý se dál ani nijak neoškrábává ......a proti tomu loupacímu hnusu je to 100% zlepšení....
wisastar
Odeslal: Monday 30 January 2012 - 18:55:44

Ivan napsal ...


Jde o Omegu C??.....jde to dolů lihobenzinem,ale dá to fušku..pod tím je lesklý,docela kvalitní šedý plast.....


Jj o cecko. A nevypada to pak divne kdyz je lesklej?
Ivan
Odeslal: Monday 30 January 2012 - 17:06:35


Jde o Omegu C??.....jde to dolů lihobenzinem,ale dá to fušku..pod tím je lesklý,docela kvalitní šedý plast.....
Legend
Odeslal: Sunday 29 January 2012 - 16:57:44

U koncernů to jde dolů mnohem líp než v Oplech - u Superba jsem to jenom odrolil rukou že nebylo poznat, že na plastu byla někdy guma.
ciba
Odeslal: Sunday 29 January 2012 - 16:16:15

co treba technickej benzin?kamosovi to seskrabala treba mlada nehtama:Dale sundat se to urcite nejakou latkou da:)

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0521 sec,0.0175 z toho dotazů.