• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: UMŘELA PRINCEZNA
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jerry
Odeslal: Monday 26 April 2010 - 15:59:31
Ahoj kamarádi.

S lítostí Vám musím oznámit, že nás asi navždy opustila moje drahá milovaná Omega 2.5 DTI.
Po uvolnění rotační klapky na druhém válci vlétla osička této klapky záhadným způsobem do válce šestého tam si potancovala poničila co mohla a odputovala výfukovým ventilem kamsi do turba možná až do katalizátoru. Pokud máte nějaký nápad jak motor opravit do řekněme 50tis. Kč tak dejte vědět budu vděčný za každý nápad. Pokud by oprava přesáhla tuto částku tak už se asi nevyplatí do tohoto investovat. Kdy se s mojí zesnulou rozloučíme dám ještě vědět.
Díky všem za kondolence a držte mi palce ať se mi ji podaří rozdýchat.

Jerry









Poslední odpovědi
Jerry
Odeslal: Monday 30 May 2016 - 22:07:19

OK díky a mrknu
Colommbo
Odeslal: Monday 30 May 2016 - 22:05:30

To se mě ptáš už moc, možná jen shoda náhod a souvislost žádná... Zkus a uvidíš.
Jerry
Odeslal: Monday 30 May 2016 - 20:01:57

A proč by se to stalo při prudkým zabrždění ?
Colommbo
Odeslal: Monday 30 May 2016 - 19:05:10

Zespoda expanzní nádobky je čidlo hladiny, stáhni z něj konektor (expanzku budeš muset asi trochu povyvlíknout z uložení, aby ses k tomu pořádně dostal) a dva piny konektoru propoj klemou. Pokud chybová hláška zmizí, je v háji čidlo v expanzce (mám to taky tak.) S vypětím všech sil jej údajně lze opravit, ale je to vyloženě gynekologická operace. Nevím o tom, že by se prodávalo jako samostatný díl, pouze komplet celá expanzka...

Jerry
Odeslal: Monday 30 May 2016 - 18:16:46

Je tam tohle

Colommbo
Odeslal: Friday 27 May 2016 - 10:53:33

Ano, anebo Coolant level. Osobně se domnívám, že hláška se nebude týkat hladiny chladící kapaliny v expanzce, nýbrž něčeho jiného - mám podezření na kupř. Leuchtweitenregulierung Fahrlicht popř. Low Beam Fld/Vision a tedy v důsledku velmi silného náhlého brzdění rozpojený kloubek snímače naklápění xenonů na LP spodním ramenu...
mates
Odeslal: Friday 27 May 2016 - 10:05:32

Chladící kapalina by měla být "Kühlmittelstand".
Odkaz
Colommbo
Odeslal: Friday 27 May 2016 - 09:38:51

Jaká hláška (přesně) na displeji BC svítí, Jardo...?
Jerry
Odeslal: Friday 27 May 2016 - 00:28:25

Ahoj přátelé malý dotázek.

Manželce vlítla před omegu ženská z vedlejší tak že musela šlápnout na brzdu ale až tak že ani ABS nestíhalo. Nic méně nic se nestalo ale od tý doby po zapnutí klíčku svítí na obrazovce že je málo chladící kapaliny. Samo že jsem kontroloval a je jí dost. Nevíte někdo kde může být chybka ? Díky

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0462 sec,0.0174 z toho dotazů.