• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek :: Re: .?.?.? cep rizeni OB 97
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Radlo
Odeslal: Friday 06 November 2009 - 16:53:26
Prosim o radu.Zjistil jsem ze mam vymlaceny takovy divny cep,na prave strane ve smeru jizdy.Jeho jedna cast je prisroubovana do karoserie dvema srouby a druha je spojena s ridici tyci.Mezi tema dvema kusy je docela vule.Je to dole vedle turba.(2.5TD) Muzete mi prosim poradit jak se to odborne jmenuje??
Poslední odpovědi
Tomis
Odeslal: Tuesday 03 May 2016 - 08:06:28

JardaB napsal ...

Tak hlavne jsou 2 moznosti - vymenit gumu s pouzdrem - asi je vhodny lis, nebo celou paku, coz je vic nez 2x drazsi. Kazdopadne nejlepsi je koupit dalsi Omegu


Kde se daji sehnat ty nove vlozky do te paky rizeni. jinak je to na 2002 - puvodne y25dti
mam na tom pres 340000 a jeste tam je original, chtel jsem vymenit za celou novou paku, ale je jich asi 5 variant a ta co jde sehnat tam mela dost velkou vuli, tak jsem tam vratil tu starou s mnohem mensi vuli.

paky link
rizeni omega A - mam z obrazku pozici c. 7 na r.v. 2002 je to jeden kus, ale ma dve gumove vlozky s valeckem uprostred, neco jako lozisko v gumovem pouzdre.
tak nevim proc pro obegu B 2002 pouzivali dily z omega A nebo nesedi katalogy pro B(C)
WISAStar
Odeslal: Saturday 07 November 2009 - 13:04:06

JardaB napsal ...

Tak hlavne jsou 2 moznosti - vymenit gumu s pouzdrem - asi je vhodny lis, nebo celou paku, coz je vic nez 2x drazsi. Kazdopadne nejlepsi je koupit dalsi Omegu


taky sem to tak udelal heele psal sem ti mail ohledne toho radia ale asi ti nedosel
Radlo
Odeslal: Saturday 07 November 2009 - 11:38:50

JardaB napsal ...

Tak hlavne jsou 2 moznosti - vymenit gumu s pouzdrem - asi je vhodny lis, nebo celou paku, coz je vic nez 2x drazsi. Kazdopadne nejlepsi je koupit dalsi Omegu

Dik za info.Radeji ten pomocny cep koupim cely.Doufam ze po vymene nebudu muset na geometriji!!?Dik
JardaB
Odeslal: Friday 06 November 2009 - 21:29:21

Tak hlavne jsou 2 moznosti - vymenit gumu s pouzdrem - asi je vhodny lis, nebo celou paku, coz je vic nez 2x drazsi. Kazdopadne nejlepsi je koupit dalsi Omegu
WISAStar
Odeslal: Friday 06 November 2009 - 18:57:35

Pomocny cep rizeni nebo rejdovy cep rizeni... ono je to jedno... tedkon sem ho menil protoze tam uz nebyla ani guma a bylo to zelezo na zelezo.
JOB
Odeslal: Friday 06 November 2009 - 17:48:36

Tak nic ty Supy jsou dneska nějaký rychlejší _;
Sup
Odeslal: Friday 06 November 2009 - 17:46:27

Myslíš tohle Odkaz ?
Ivan
Odeslal: Friday 06 November 2009 - 17:04:46

Asi myslíš pomocný čep řízení.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0547 sec,0.0158 z toho dotazů.